| DianaLavi1 a întrebat:

Credeți că o fata cu sani mari naturali este deseori considerată o fata ușoară sau dacă nu, cel putin ca un obiect sexual? De ce da, de ce nu? Voi cum vedeti lucrurile?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Conteaza atitudinea ei si ce transmite nu cat de mare are sanii jesus. Poti sa o consideri pe una usoara si cu sani mici sau fara forme deloc

| RAY a răspuns:

1,ce vina are fata aia ca genetica a dus la sâni mari?
este irational sa consideri o fara usuratica ca are sâni mari
2, cel putin ca un obiect sexual?
hai sa revenim la biologie,masculul este programat sa se reproduca, totul este scris intr-un cod numit adn, deci da noi vedem fetele ca obiecte sexuale,cum vedem mancarea ceva vital pentru supraviețuire,cand un bărbat vede o fata frumoasa =sanii mari = un semnal merge spre partea din spate a creierului,el nu are legătura cu rațiunea,asta face ca penisul sa intre in erectile sa se elibereze dopamina in creier, suntem rationale, emoționale si fiinte care se lasă controlați de instincte primitive, pana la urma ce sens ar avea viata in lipsa lor, am fi roboti
dar nu considera un complex sanii din contra esti mult mai hot decat fete cu sani mici

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii naturali, nu sunt obiect de clasificare a unei femei ca usoara sau nu. Si maica-ta are sanii naturali si totusi nimeni nu o considera "femeie usoara", asa-i?
Nu are importanta daca fetele au sani naturali sau siliconati, atata vreme cat nu-i expun ostentativ sau vulgar, aratand lumii ca-i "usoara", prin imbracamintea prea decoltata, sau gesturi vulgare.

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca indiferent ca ai sani mari sau mici poti sa fi considerata o femeie usoara sau catalogata in alt fel de catre anumiti oameni.Sani nu au nici o legatura cu reputatia ta, cu ce esti tu de fapt, sau cum te percep altii. Tine doar de cat il duce capul pe fiecare.
Eu am sani destul de mari dar si o relatie stabila cu iubitul meu ce nu ma considera o femeie usora pentru ca asa mie fizicul si asa m-am dezvoltat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu are legatura marimea sanilor, cu atitudinea unei fete cu sanii Mari. Multor barbati le-ar face placere sa se joace cu asemenea bijuterii, ar putini vor respecta femeia-OM, daca se ofera mult prea usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum le vãd? Dacã vãd un decolteu gol, doar pentru a se da mare cu sânii ei, spre deosebire de celelalte fete care nu sunt atât de dotate. Da este un obiect sexual, nu o spun eu, o demonstreazã ele.