| RAY a întrebat:

Credeti ca o nevoie a organismului uman sexul vorbind biologic trebuie sa preupuna o relatie serioasa?
trebuie ca sa iubim ca sa facem sex asta vreau sa spun

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa faci sex,nu trebuie sa iubesti,ajunge sa platesti.
Daca vrei sa faci dragoste,atunci trebuie sa iubesti,sa ai o relatie serioasa, e singurul mod sa te simti si sa ramai om, nici animalele nu se imperecheaza la intamplare!
Intrebarea ta e, de fapt, o constatare.

| Alcyon a răspuns:

Poti sa faci sex si fara sa iubesti. Sentimentul de dragoste e totusi necesar, pentru ca relatia sa fie mai trainica. S-a demonstrat faptul ca daca-ti tot schimbi partenerii, creste riscul de a lua boli venerice. In afara de asta, te dezechilibrezi psihic. O viata sentimentala haotica, duce la depresii si boli nervoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa respecti, curva cat o fi ea de curva in primul rand este femeiewinking si sa nu uitam ca si barbatii sunt curve, curve nu sunt acelea care o fac pe bani, curve sunt aceia care te inteapa pe la spatewinking in orice fel de situatie

| HaHaGirl a răspuns:

Nu poti face sex ca asa iti vine tie...aia care isi iau o curva de pe centura crezi ca e mare iubire, Nu, asa ca nu trebuie sa iubesti ca sa faci sex...acum nu te gandi ca daca faci sex cu o prostituata e la fel ca si cum ai face cu persoana iubita e logica chesti asta dar plaacerile tot ti le satisfaci

| DiDiiiiiiiiii a răspuns:

Nu trebuie sa iubesti ca sa faci sex. Trebuie sa iubesti ca sa faci dragoste.