| RAY a întrebat:

Credeti ca sexul o nevoie umana trebuie sa presupuna o relatie serioasa si de ce?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pui multe intrebari pe aceeasi tema, te invarti in jurul aceleiasi problematici si nu inteleg de ce anume iti faci atatea probleme.

Pentru a interactiona sexual cu un partener nu iti trebuie nici o relatie serioasa. Animalele de ex sunt in marea lor majoritate dovada ca relatiile serioase sunt mai curand un moft, desi exista in lumea animala multe exemple nu doar de atasament in urma impregnarii unei femele ci chiar fidelitate dusa la extrem. Dar sunt cazuri mai rare.

Cred si sunt de fapt convins ca in anumite limite, sexul din placere e o nevoie care poate fi satisfacuta fara a te rusina ca nu vrei sau nu esti intr-o relatie serioasa cu persoana respectiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ba asta e un copil prost degeaba are peste 23 de ani, ca nu se vede.
E un copil batut de soarta.

| RAY explică (pentru AlexanderAdrian):

Sunt interesat de orice lucru mai ales de evolutia umana

| eubvr a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Se invarte in jurul aceluias subiect pentru ca nu a avut parte niciodata de o fata, nici macar mana dreapta nul mai ajuta :: Sa intors impotriva lui :laughing

| Fineas666 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Daca te consideri animal, atunci stai linistit, gandesti bine! :*

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Fineas666):

Iar tu nu gandesti deloc, stai fara grija, altfel ti-ai fi dat seama exact ce si cum am vrut sa spun. Daca nu pricepi nu e vina mea.

| Fineas666 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ba pricep, dar sunt convins ca esti genul ala de manelist care merge in club si is cauta o tipa cu kilogramul de machiaj pe fata si o duce in bmw-ul din 96' si o *** smug

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Fineas666):

Bai nea, manelist poate esti tu. In al doilea rand **** o tipa unde-apuci, daca vrea in bemveu din 96 o faci si-acolo ca-i excitant. Da tu s-o faci numa in dormitor cu lumina stinsa timp in care sa zici tatal nostru si iarta-ma doamne ca fac sex fara intentia de-a procreea.

33 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Nu il judecati ma si voi la viata voastra ati pus intrebari stupide ca mamele voastre nu vau facut inteligenti din nastere cat despre intrebare nu e nevoie da sa te gandesti si la fata daca sufera sau nu dupa ce ati facut daca fata vrea numai sex e in regula da daca ea vrea ceva serios si tu nu da-i pace trebuie sa gasesti fata potrivita sunt fete pe aventuri si fete pentru relatii de durata daca le confunzi ai sa ramai singur pe viitor vei vrea si serios crede-ma

| RAY explică (pentru powergirl):

E asa sunt crestini asa isi iubesc aprpapele nu ma afecteaza data viitoare voi vb cu ateii mei voi crestini stiti doar sa jigniti, nb

| powergirl a răspuns (pentru RAY):

Ma nu la tine ma refeream la tine si eu nu team jignit

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru RAY):

Toti ce au cuvintr jinictoare, sant afoni,
nu cunoaste viata si nici nivelui la veata,
Dar lucrul ce apreciez la tin, e ca muzicae super,
Aici vad stilul tau complimente Scunpulei

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Nu, nu neaparat.
Sexul se face din placere si relaxare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de fapt cred ca prostia este ceva care se mosteneste si tu ai mai mult decat media.
Ba nu te-ai saturat sa tot pui intrebari tampite fara sens, deci ma jur si un copil de 12 ani e mai destept ca tine si ara si mai matur.
Ai avut vreo data o relatie ma sau ai fost doar la curve, cred ca nici alea nu te-au primit, au zis ca esti minor.
Acuma sincer tu te mai suporti mai ales cu fata aia de copil prost, eu zis sa strangi bani ca sa iti cumperi o fata noua.
Mi-ar fi rusine in locul tau sa zic ca am vreo 23 de ani sau cati ani tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratatule

| BlueViP a răspuns:

Sexul e o nevoie umana, si ar fi de preferat sa fie facut intr-o relatie serioasa.

| RAY explică (pentru BlueViP):

De ce intro relatie serioasa?

| BlueViP a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca relatiile de ocazie sunt kinder cu surprize.

| RAY explică (pentru BlueViP):

Bts?

| BlueViP a răspuns (pentru RAY):

Da. Si nici prezervativul nu te poate proteja 100%. Pe langa asta ar fi absur sa ii ceri la una pe care poate nici nu o cunosti analizele.

| RAY explică (pentru BlueViP):

Desi sexul presupune o relatie serioasa, si daca nu vrei?

| BlueViP a răspuns (pentru RAY):

Nu presupune o relatie serioasa, dar presupune riscuri uriase.

| RAY explică (pentru BlueViP):

Totul e un risc in viata, dar daca nimeresti o persoana care sa te faca sa suferi nici aia nu-i bine nu, nu stiu daca ai suferit din iubire dar nu-i fain

| BlueViP a răspuns (pentru RAY):

Am trecut si prin asta... Dar am invatat ca cel mai important este sa mergem inainte u capul sus. Tu acum incerci sa te protejezi de o viitoare suferinta?

| Sorinacio a răspuns:

In unele cazuri da.

| Fineas666 a răspuns:

Pai prietene... daca vrei sa ai sida, nu tongue

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Fineas666):

Daca nu te protejezi poti avea sapte relatii serioase ca tot aia e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fineas666):

Asta e cel mai praf, mai are si 23 de ani.
de fiecare data cand am intrat pe TPU gaseam cate o intrebare penibila postata de el vrand sa para inteligent.

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

Relatia nu neparat trbue sa fie serioasa
Asta depinde de situatie si stare
Nu exista reguli cum sa iubim
Cat sa iubim
E firea noastra ce ne comanda
A fi serios an-tro relatie nu e regula
si an nu fi
Serozitatea e cand nu mai ubesti pe alt cineva
Iar iubirea nu are tinp
cat dureaza
Schinbarea pote deveni ori cand

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Eu stiu ce esti tu dar ma abtin sa spun sa nu discriminez insa faptul ca gramatica ta e un dezastru ambulant am sa ti-o spun verde in ...scris.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

A vrut sa faca o poezie.

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ce vrei sami demnstrzi?
Mersi esti unicul
Toti au cate ceva, numai tu esti unicul ha ha ha ha

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu am decat 4 clase e si normal k gramatica sa fie mai slaba
dar k dovada, cine condamna nu cunoaste,,
esti slab,, k experenta de veata,
ancearca si documenteaza,
Eu unul nu stiu sa scriu gramatical
Dar tu demonstrez experenta ta pri acuzari
De o persoana e mai slaba de minte, Trebus sa fie omorata?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Bine ti-o zic p-aia dreapta atunci. Singurele persoane pe care le-am vazut sa scrie "an" sau "ancearca" sunt tiganii.