| smek a întrebat:

Credeti ca poate exista o relatie adevarata intre un baiat de 20 de ani si o fata de 14? fundita :*

Răspuns Câştigător
| demonykangel a răspuns:

Bineinteles ca poate exista scumpa.Nu conteaza varsta(in dragoste si'n razboi totul e permis)conteaza sa va intelegeti si sa va respectati reciproc si sa nu uitam sa va iubiti. Sper ca te'am ajutat funda?:*

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca se iubesc cu adevarat, sigur de ce nu? dragostea nu are varsta!

| lplostonyou a răspuns:

Da,daca exista iubire si intelegere, iubirea este cheia tuturor lucrurilor de pe planeta asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Ofiintă a răspuns:

Nu cred
Dar uh ai crede ca poti prinde dragoste la 14 ani?
Mai ales acum cand mai tot timpul esti indragostita, si este cea mai grea varsta in care apar diferite transformari
Diferentza de varsta dintre voi nu este asa mare dar vei putea sa fi cu el dupa 3 sau 4 ani
Cand o sa fi mai maricika
Vorbind din punctul de vedere al baiatului nici atat pentru ca ( ce ar vrea mare parte din baieti de la o fata?)
Cred ca stii, si iti va fi foarte greu sa treci prin aceasta perioada daca esti indragostita de el
Dar capul sus:mai ai sanse la persoana respectiva, desi peste 4 ani nu cred ca vei face aceeasi alegere
Te pup
pa, pa

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Hai sa iti povestesc dintr o intamplare reala. Cunosc o prietena si un prieten care sunt iubiti si ea are 15 el 20 sau 21 deci cam aceeiasi diferenta de varsta. Ea il iubeste pe el foarte mult si e foarte geloasa, si el la fel, dar el s a dat la mine si ea nu stiu cum a aflat. Ma rog, pana la urma ea sufera din cauza ca el tot se da la mine si vrea sa fiu amanta lui. El mi a zis ca totusi o iubeste, dar eu nu inteleg ce fel de iubire este intre ei doi daca el vrea sa o insele cu mine. Asa ca ai grija...:* funda?

| Christtine a răspuns:

Dahappy numai ca trebuie sa fii foarte atenta:*

| Cici_6929 a răspuns:

Cred ca da eu avem 14 si prietenul meu 20 cand am facut cunostintza acum am 16 si suntem impreuna (nu toti baietii sunt la fel si nu la toti le zboara mintzile la un singur lucru)

| Enna90 a răspuns:

Da, poate exista o relatie happy daca va iubiti, tine-ti unul la altul, orice e posibil happy Dragostea nu are varsta, mai sunt si femei care se casatoresc la 30 de ani, cu unul de 20, sau invers, dar trebuie sa fii foarte atenta happy sa nu-i dai prilejul sa faca mai mult, in fond exista o limita happy

| Arh123 a răspuns:

Ma fato nu fi toanta fii desteapta umbla cu baieti de maxim 17 ani ca aia de 20 te foslosesc ca pe o manusa el te vede ca esti frumusika si profita de tine nu fa greseala asta ai grija cu cine umbli!

| sunita666 a răspuns:

Heiiii:X. Poi daca pentru voi nu conteaza varsta si chiar va iubitii normall poate exista chiar delunga duratalove struck. adica 5 ani nu e mare diferetntsa dar am avut-o pe soramea in aceeasi situatie:X. sa va iubiti:*:X.

| LesLady a răspuns:

Eu zic ca nu, deoarece el la 20 de ani gandeste altfel, vrea alte lucruri pe care sunt sigura ca tu nu le vrei sau nu eti pregatita sa le faci... Eu zic ca poate sa existe relatie, dar nu de lunga durata deoarece tu nu simti ceea ce simte el... si e prea mare diferenta de varsta
succes, fundabatting eyelashes:*

| Andrei_4336 a răspuns:

Crezi ca o fata de 14 ani poate sa ii ofere tot ce i-ar oferi o fata de 18-19 ani?

| Andrei_4336 a răspuns:

@demonykangel: zici niste prostii mai mari ca tine. Una e cand baiatu are 26 si tipa 20, pentru ca e si ea matura, atat fizic cat si psihic. Dar nu cand ea are 14 ani si el 20. Gandeste putin si tu. Cum dracu nu te scarbeste gandul ca un tip de 20 de ani sa faca sex cu o fata de 14? E PEDOFILIE

| edy_3037 a răspuns:

Da depinde daca se plac foarte mult

| ally_7863 a răspuns:

Dahappydc nu? eu fac in octombrie 17 ani si iubitul meu in septembrie 24happyj ne intelegem fff bine suntem impreuna de aproape 2 ani, am ce sa discut cu el ma intelege si ma iubeste mai mult decat un pustan de varsta mea care daca as avea o problema m.ar lasa...asa ca relatiile adevarate pot fi l orice varsta daca dragostea exista nimic nu va poate strica relatiahappy