| Vanessa72 a întrebat:

Credeti ca poate exista o relatie de dragoste intre o fata din generala si un baiat din liceu?

12 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da,normal

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da.Nu conteaza varsta.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate. Varsta nu conteaza atata timp cat e iubire.

| T0T a răspuns:

Normal. De ce nu?

| SkyPilot a răspuns:

Da. Dar daca diferenta de varsta este mare, nu va tine mult.

| Vanessa72 explică (pentru SkyPilot):

Este diferenta de varsta 2ani

| SkyPilot a răspuns (pentru Vanessa72):

Este OK. Eu am fost in situatia asta, ea 14 eu 16. Dupa un an a venit la liceul meu.

| Vanessa72 explică (pentru SkyPilot):

Si cum a fost? Mai sunteti impreuna?

| SkyPilot a răspuns (pentru Vanessa72):

Daca vrei iti spun pe privat.

| Vanessa72 explică (pentru SkyPilot):

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sa nu fie o diferenta de varsta prea mare, caci la varsta asta si trei ani inseamna foarte mult

| aviii a răspuns:

Daa, cu siguranta. Dar nici diferenta de varsta sa nu fie prea mare, nu veti avea sanse. Dar cine stie big grin niciodata sa nu spui niciodata