| onny_5230 a întrebat:

Credeti ca ar putea exista prietenie adevarata intre un baiat si o fata?

Răspuns Câştigător
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Ar putea exista, dar la un moment dat (sunt sigura ca asa se va intampla) unul dintre ei sau amandoi se vor indragostii unul de celalalt.te-am lamurit?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce clasa de om e baiatul si fata ca sa fie o prietenie adevarata.

| PetreConstanta a răspuns:

Normal daca nu s-ar gandi mereu la sex O prietenie nu inseamna sex Mai exista prietenii adevarate dar nu la copii de astazi

| AddaXD a răspuns:

Eu cred ca da, poate exista prietenie adevarata [atunci cand cei doi nu simt nimic pentru celalt].

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu,deoarece la un moment dat apare aprecierea şi unul dintre parteneri va dori mai mult.Va depune sentimente şi se va complica situaţia.

| Biiiiiia a răspuns:

Nu!
Iti dau un exemplu: eu si un baiat cica suntem prieteni buno, foarte buni[adevarul este ca ne spunem orice unul altuia], dar eu tin la el mult.Si nu ca la un prieten bun.
Cred ca ai inteles la ce ma refer.:*

| Biiiiiia a răspuns:

Imi cer scuze pentru greselile de scriere, m-am grabit.

| Deny1333 a răspuns:

Da, poate exista prietenie adevărată între un băiat şi o fată.
Eu am vreo 3 prieteni cei mai buni şi sunt băieţi. Ce-i drept, erau 4 cândva, dar de unul a început mie să-mi placă şi s-a cam dus totul...
Dar, da, încă susţin că poate exista şi acel tip de prietenie. Până la urmă, de ce nu ar fi posibil? tongue

| onny_5230 explică:

Si eu sunt de acord cu unii dintre voi, dar eu m-am gandit ca o fata nu ii poate spune unui baiat chiar toate problemele pe care le are sau invars, un baiat fetei...si in situatia asta eu nu as mai numi-o prietenie adevarata big grinbig grinbig grin