| piruleta a întrebat:

Credeti ca poate fi ceva intre noi?
Sa va povestesc vara trecuta am cunoscut in baiat de fapt il cunosc de mult, dar nicio data n-am vorbit si anul trecut am inceput sa vorbim. Intr-o seara el am inceput sa fim tot mai apropiati, am stat impreuna am dansat (era o o petrecera la ziua la cineva) si inainte sa merg acasa a zis sa ies putin cu el afara, am iesit si am inceput sa vorbim si intr-un moment dat s-a apropiat de mine si ne-am sarutat a fost cel mai frumos moment nici macar acum aproape dupa un an nu l-am uitat e imposibil. Si dupa nu ne-am mai vazut pentru ca eu trebuise sa plec, dar i-am lasat id-ul meu. Si intr-o zi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar mie imi era frica nu stiu de ce poate era din cauza varstei eu aveam 13 si el avea 16.Stiu ca o sa fa mirati si o sa ziceti ca ce face pitica asta cu ala. Doar ca pe mine nu ma intereseaza plus toata lumea il cunoaste si este un baiat superb. Si dupa cred ca pe el la deranjat asta doar ca eu il iubeam dar imi era frica. Si acum o saptamana mia mai vorbit si am vorbit mult si de atuncea vorbim mereu. Si mi-a zis ca ii place de mine si de fiecare data cand vorbim imi cere web-u eu il dau si el mi-l da si vorbim. Doar ca de fiecare data eu trebuie sa ii vorbesc ca daca nu el nu-mi vorbeste. Mi-a zis ca ii este dor de mine si faza e ca si mie mi-e dor de el. Si a zis ca vrea sa ne vedem din nou in vara. Doar ca ma deranjeaza ca el nu-mi vorbeste. Mi-a mai zis ca is dulce si frumoasa. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca totul depinde de tine, baiatul te place si sunt mari sanse ca intre voi sa fie ceva

| Dariusuu a răspuns:

Nu știu cât e de adevărat dar fi atentă la el cum scrie și cum se exprimă.
Poate chiar vrea iubire din partea ta, sau cine știe, probabil să aibă un interes.

Ai grijă de tine.

| yo547 a răspuns:

Eu cred ca el zice adevarul.