| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? Credeti ca relatiile de acest tip sunt de lunga durata?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da si inca cum

| anss23 a răspuns:

Nu prea.Cred ca nu exista dragoste ADEVARATA la prima vedere doar atractie fizica.happybig grin

| Oanny a răspuns:

Da cred:X verisoara mea e acum casatorita cu el, a fost dragoste la rpima vedere intre eibig grin

| sasasy a răspuns:

Da cred. S-a intampalt intr-o zi speciala de zilele petrilene cand mi-am intyalnit "jumatatea" si era dragoste la prima vede ne cautam unu pe altul eu intrebamde id-ul lui el de numarul meu pana la urma fix in prima ser(nu vreau sa intru in amanunte) am incpeut sa fim impreuna si durt un an a fost frumos dr sa temrinat ca el a intrecut masura si eu nu i-am permis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred happy