| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca se poate infiripa o relatie intre cei mai buni prieteni?happy

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur.

| Damian a răspuns:

Da cum sa nu, cat timp sunt de sexe diferite...

| lovenotsex a răspuns:

Da, dar in majoritatea situatiilor nu se poate depasi pragul de prietenie si se ajunge sa se strice o relatie de prietenie foarte buna. Dar da este posibil doar este foarte fragila la inceput si cere multa intelegere, din opinia mea.

| Crisstina a răspuns:

Da! binenteles ca se poate

| evelin_1888 a răspuns:

Da... dar dupa ce se vor desparti este putin probabil sa mai fie ca inainte, cei mai buni prieteni

| Bianca_2742 a răspuns:

Da sigur ca da.De ce nu? Chiar foarte repede.

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Da.sunt sigur ca se poate intampla

| maya1311 a răspuns:

Da ast sa int cu mine sh cel mai bun prieten al meu. iar acum ne iubim d 3 ani si 2 zile

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Pai nu prea.am o prietena care s-a combinat cu un pr (se intelegeau super bine inainte) si dupa cateva zile s'au despartit pe motiv ca nu se potriveau(de fapt nu se mai intelegeau.sadsad)si acum nu sunt nici impreuna si nici pr nu mai prea suntsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da :d, dar dupa cateva zile, luni ...este posibil sa nu mai existe acea legatura, iar prietenia ar avea de suferit.[parerea mea]happy

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Da, este si cazul meuhee hee Adevarul este ca atunci cand am realizat ca am sentimente pentru el, am respins total ideea de a fi impreuna, ca sa nu stric prietenia noastra. Dar, s-a intamplat pur si simplu, si acum suntem impreuna de 4 lunihee hee La inceput a fost mai greu pentru ca nu ma puteam obisnui cu ideea, dar a fost cel mai bun lucru pentru mine ca am aprofundat prietenia noastra. Concluzia este ca poate sa aiba loc o relatie intre cei mai buni prietenihappy