| mardeamor a întrebat:

Credeti ca sunt gravida? am facut mereu neprotejat iar acum o luna si'a dat drumu in mine de 2 ori la jumatatea lunii ciclului. apoi mi-a venit cu 10 zile mai devreme decat trebuia. dar mi-a venit si nu sunt sigura ca sunt gravida.doar ca ma dor sanii si sunt mari si tari desi ciclu mi-a trecut de mult. test nu vreau sa iau ink.desi dk raman gravida il pastrez pentru ca ne dorim desi nu asa devreme dar ne dorim.happymersi

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina ca sa fii sigurawinking daca te dor sanii e foarte posibil.

| Miauti a răspuns:

Pai mai intai spune-i ca vei avea un copil apoi vezi cum reactioneaza

| Cristyn a răspuns:

Fa testul de sarcina!

| ronin33dan a răspuns:

Sunteti tineri inca(dupa poza), nu te grabi sa stai in casa sa alaptezi, sa nu dormi nopti, sa nu mai plecati prin cluburi...etc.Fati un test si nu-ti inchide viata asa de repede, mai aveti timp destul!

| Criss_8192 a răspuns:

Nu se stie sigur daca esti dar du-te la un control pentru ca daca nu esti gravida sa nu ai altceva mai grav mai ales daca zici ca ti-a venit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa fi ...sa iti ajute d-zeu

| alexinno11 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina