| Sofer a întrebat:

Credeți că un băiat bine lucrat la sala cu un corp bine definit are șansa să atragă femei cu aceasta calitate?

31 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Să atragă femei pe măsura lui, care dețin în mare parte doar această calitate? Probabil.

| Adry05 a răspuns:

Alea fără creier care doar la asta se uită, da.
dacă vrei să atragi pe una cât să n-o numești peste o săptămână interesată, profitoare, târ.fă etc., pnetru ea contează și cât și cum gândești și alte calități ale tale ca bărbat

| epurasu a răspuns:

Poti, vorba ta sa ai un corp bine definit daca si caracterul iti este la fel vei atrage dar fara caracter nu vei atrage persoane de calitate!

| RAY a răspuns:

Daca are trăsături faciale masculine, da

| RAY a răspuns:

Categoric ca aspectul tau fizic va fi mai placut, e si bine pentru sanatate, dar aspectul facial tot conteaza si inaltime, vei atrage fete dar nu visa la alea frumoase, daca esti de 5 prin sport poti ajunge la un 6 daca ai si personalitate masculina si esti sociabil, popular, statut social ajungi la 7, nu neg ca conteaza mult tupeu in viata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Raspunsul corect ar fi ca da, are sansa sa atraga fete SI cu aceasta calitate.

| Frank51 a răspuns:

Nu este nimic general valabil, poate sa atraga o femeie care pune valoare pe acest aspect, adica probabil alta culturista.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da si mai ales popo+nari exact ca in Londra.

| Crackman a răspuns:

O mică șansă dar caracterul

| Eireann a răspuns:

Mie nu imi plac in mod special baietii lucrati.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Bineinteles

| alexalx1234 a răspuns:

Da. Fetele adora baietii cu muschi si daca pe langa acei muschi are si un bmw e si mai bine.

| Goddessss a răspuns (pentru alexalx1234):

Complet eronat

| Sofer explică (pentru alexalx1234):

Pai se poate sa nu le placa laughing băiat bine făcut și cu bmw smecher.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are și personalitate da, și puțină inteligența.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu aceasta calitate, nu.La cum pui tu intrebarea, clar nu.

| Sofer explică (pentru anonim_4396):

Acum nu da și tu cu hate laughing poate ca nu o gândi bine întrebarea de la început dar ideea e asa. Îți plac bărbați cu mușchi? Dar nu ma refer la cei care sunt exagerați de făcuți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sofer):

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Păcat că nu există prea multe fete care lucrează cu greutăți de frică să nu devină peste noapte bărbați.
In mare parte fetele au insecuritati, am întâlnit multe care credeau că mă aștept și vreau neapărat una care să fie "făcuta". Credeau că le consider prea slabe sau prea grase. Dar ele arătau bine pentru mine.

| Goddessss a răspuns:

Nu, nicidecum

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

De ce?

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca e mult mai mult decât aceasta calitate.
1)niciodată nu mi o plăcut si nici nu o sa-mi placa băiețeii aia care stau 3-4 ore la sala doar ca sa atragă femei
2)nu mi plac mușchii în general (mai ales când is lucrați excesiv, puțin merge)
3)degeaba ai mușchi, dacă la față și caracter ești 0

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Asa e

Bineînțeles. Doar că are o paletă destul de restrânsă de tipuri de femei pe care le poate atrage doar cu această calitate.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

De ce nuhappy

| iuliaOK a răspuns:

Asa ganditi voi?)))))

| Sofer explică (pentru iuliaOK):

Nu te uiți la băieti cu mușchi?

| Paulyka36 a răspuns:

Să vă spun și parerea mea, unul care merge și la sala dar are ceva și-n cap: nu vreau sa mă dau un mare geniu dar cred că mă duce capul câtuși de puțin și vă spun și cer că femeile se uită și la cum arăți. Daca știi să te comporți, ai ceva materie cenușie, un corp bine definit vine ca o mănușă și oricât ar nega, femeile se uită și ele la fizic.

| domnulIordache a răspuns:

Femei nu cred, dar pe mine da.

| Ronald7 a răspuns:

Depinde de creierul fetei multi o sa inteleaga si fetele imi vor da dreptate

| kinkylady a răspuns:

Un anumt tip de femei da, cu siguranta. Eu de exemplu as prefera un tip cu aspect atletic (nu neaparat Van Damme), decat un burtos si doamne-fereste si paros. Asta in legatura cu aspectul. Daca e un cocalar infumurat, merg acasa si ma satisfac singura.
Love for all