| Connor300 a întrebat:

Credeti fetelor ca eu cu un corp bine lucrat la sala pot atrage orice fata?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Ai castigat runda asta. Satisfacator, nu? laughing

22 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pe mine nu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu ai gresit daca te-ai gandit ca fetele aici iti vor oferi raspuns sincer. aici toate sunt sfinte ele se uita la sufletul omului, se pastreaza virgine pana in noaptea nuntii. fetele sunt ipocrite NU vor recunoaste niciodata ca le place banul, muschiul si madularul

| RAY a răspuns:

Depinde cum arati la faţă, degeaga ai tu corp musculos daca esti urat, plus ca fetele prefera un barbat inalt, frumos da si cu carcater

| Doub a răspuns:

Tu corp bine lucrat la sala, nu, nu atrage orice fata.
Ţi-am distrus visele? noooo

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Povestea unui organ la persoana intai, sa stii ca nu este neobisnuit laughing

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Iuuuuuuu >_

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Ei bine, acum chiar nu stiu ce ai spus sad. Daca raspund cu Miiiii e bine?batting eyelashes

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Nuuuuuuuuuuu, cum adică "Miiii"? ce e astaaaa?
Hai că poţi, gândeşte-te la un răspuns satisfăcător.batting eyelashes

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Să zicem.batting eyelashes

| Connor300 explică (pentru WaterDrop):

Deci atrage sau nu?

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Ai castigat runda asta. Satisfacator, nu? laughing

| WaterDrop a răspuns:

Atrage toate mustele, da.

| DeathOfDreams a răspuns:

Cu siguranță.

Ai și-un bonus pentru gramatică.

| Connor300 explică:

Adica daca esti un body builder atragi mai repede femeile?

| Doub a răspuns (pentru Connor300):

BĂăăăi, răspunsul cu funda era, ăăă... pentru...
Ah, nu mai contează.
Dacă asta te umple de speranţă.

#VEzi? Datorită mie, ai luat şi fundiţăăă. ^_^

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

laughing Asta chiar a fost neasteptat. Aparent telepatia merge :O. Impartim?

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Dddacă tu insişti.batting eyelashes :3

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Um ok, dar numai de data asta. Poftim o jumatate mie, una apoi o tin eu si una tie. Toata lumea este fericita acum!

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Ce zgârcit. straight face

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Da, asa tin eu la ce este al meu :O Vezi cate ai de castigat daca intri in S.C.U.M.P.O? laughing

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Şi cum se intră? Te înscrii pe vreo listă, ceva? thinking

| WaterDrop a răspuns (pentru Doub):

Mhm. Este o lista magica, ce nu poate fi vazuta sau atinsa. Pluteste in privirea persoanei respective si iti scrii numele cu praf de atingeri, cerneala de zambete si apoi semnezi cu un varf de sarutari. Foarte exclusivist acest club totusi.

| Doub a răspuns (pentru WaterDrop):

Hm, sună a ritual satanic.

Gluumesc, glumeeesc.
Foarte drăguţ.