| teenager a întrebat:

Pentru baieti: cat de mult conteaza pentru voi daca o fata merge la sala si are un corp bine lucrat? daca nu are un corp tonifiat este un puct in minus pentru ea?
multumesc

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Da conteaza foarte mult. Sincer. Pai tu daca ai fi baiat te-ai uita la una cu ditamai sunca pe ea sau la o '' bunaciune''? happy

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Obligat. O fata care se respecta, nu este musai sa mearga la sala. Dar, nici sa stea sa bage in ea pana se face ca o gogoasa. Si atunci este normal ca ea ca si fata sa aiba grija de silueta ei. In acest fel este indicat, un bazin o coarda o sala, un munte etc. Miscarea este buna si modeleaza corpul. Doi: Sunt fete care din nascare au un corp aproape perfect. Acelea nu mai au nevoie de sala. Ca atare, daca vezi ca iei proportii, este bine sa te ingrijesti. Ca si femeie, sa fi grasa este dezgustator pentru barbati. Pa!

| Niros19 a răspuns:

Pai pentru mine conteaza cam 50% restul de 50 vreau sa fie desteapta buna si alte chesti