| kidaaзo3 a întrebat:

Credeti ca un baiat de 19 ani care a intretinut relatii sexuale cu multe fete ar astepta mai mult timp dupa o fata de 15 ani?

22 răspunsuri:
| aida009 a răspuns:

Doar daca te iubeste.

| neutrino a răspuns:

Nu, nu ar avea motive.

| HueyFreeman a răspuns:

Chiar daca nu avea atata experienta, slabe sansele sa astepte sa se alinieze planetele astfel incat sa gasesti tu asa-zisul moment special.

| Mussette a răspuns:

Ups! Baiatul care va astepta fata inseamna ca a cam pus botu' dupa ea.
Se mai intampla sa astepte. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de astazi nu te mai asteapta nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Pt61z_taAyo.asta e riscul.

| Madayna a răspuns:

Nu cred ca ar astepta, el este obisnuit sa intretina des relatii intime, sau ar astepta dar s-ar duce la altele sa-si potoleasca pofta.

| Happyjump a răspuns:

Nu,si in cazul in care ar aștepta, te va lasa imediat

Răspuns utilizator avertizat
| Sfatosul2012 a răspuns:

Da nu cred ca poate sa astepte; in perioada asta toti baietii sunt colectionari; asa ca nu ti fa vise;

| RedDeath a răspuns:

NUUU!
la varsta asta, baietii sunt animale in calduri! Si de te culci cu el, se va culca cu altele! Acum e perioada de 'cercetare' in care incearca toate femeile, pana se convinge ca toate au aceeasi constitutie! Haha, glumesc, nu isi vor da seama niciodata, barbatii astia obsedati de sex!
Deci, da-i pace si gaseste-ti unul mai mic si care nu te preseaza atata la sex. Tu faci cand vrei si cand ai chef! Nu spun sa ramai virgina pana esti baba batrana, dar sa o faci cu cine vrei tu si cand vrei tu. Uite, poate vezi unul super, si esti cu el doar pentru a te simti bine. Nu te judeca nimeni! Ca doar toti baietii fac asa. Tu de ce nu ai face-o?
Asa ca trage-i cu papucii peste cap si peste gura, cand mai spune ca vrea "dovezi de iubire" si alte abureli. Lasa-l mosului in pace ca asta e in calduri groaznic de tare, si oricum nu va tine relatia. Decat sa ai neplaceri si batai de joc, cauta-ti altul. Tu nu esti sluga lui. Tu faci ce vrei tu si cand vrei tu. Baietii sunt vulnerabili la sex, ca ratiunea e pe locul 2, instinctul animalic de inperechere e pe locul 1. Dar noi, fetele, noi avem creier si nu murim daca nu facem sex atat de repede cum mor baietii! devil

| RedDeath a răspuns (pentru RedDeath):

Stai, ca nu mi-am finalizat pe aici raspunsul big grin Deci un asemenea tip, care deja a avut un ristm - facea sex deseori, nu si-l va schimba, mai ales ca de acum, pana moare [aproape] tot sex va avea in cap, si el acum vrea sa se distreze, sa cerceteze, etc. Deci nu va astepta. Si de zice ca asteapta, mai mult ca sigur ca deja te inseala.

| VisionsofaGod a răspuns (pentru RedDeath):

Eu cred ca si fetele sunt in calduri dar nu o arata pentru ca o fie judecate de tot satu de tarani. Asta e asa e lumea. Trebuie sa ii arati unei fete ca nu o sa o judeci pentru ca ii place sa faca sex. Si pe buna dreptate. Sexul trebuie sa fie amuzant spontan si placut fara inhibitii nu rusinos. Dar e greu sa gasesti o persoana cu aceeasi gandire ca tine. Stii cum e vorba aia: Baietii doresc iar fetele vor sa fie dorite.
Apropo este imperechere. Nu prea important dar ma scartaia putin pe creieri.

| RedDeath a răspuns (pentru VisionsofaGod):

Fetele nu au acele necesitati ale organismului, daca au gargauni in cap, asta-i alta problema.

| VisionsofaGod a răspuns (pentru RedDeath):

Vrei sa spui ca fetelor nu le plac orgasmurile? Sau ca nu nevoie de el?

| RedDeath a răspuns (pentru VisionsofaGod):

Vreau sa spun ca baietii pot fi manipulati prin sex, spre deosebire de fete, care ele insesi fac asta. Asa e organismul barbatului. Tu nici atata nu stii?! Nu mai tot comenta daca habar nu ai, te faci de ras.

| VisionsofaGod a răspuns (pentru RedDeath):

Interesant punctu tau de vedere. Daca asta crezi nu am cum sa iti schimb parerea.

| Psihedelic777 a răspuns:

Presupun ca tu esti fata de 15 ani asa-i? Daca acel baiat ar iubii acea fata cu adevarat v-a astepta pana aceea fata v-a fii pregatita sa faca acest pas. Daca ii v-a cere insistent sa se culce cu el, atunci acel baiat doar isi vede interesul.Dar ca sa iti raspund la intrebare : Da, poate astepta daca iubeste fata respectiva. Oricum aceea fata vand doar 15 ani trebuie sa aiba mare, mare, mare grija ceea ce face.happy Numai bine!

| alexandrafocus a răspuns:

Nu te astepta la asta... Poate o sa astepte pentru a intretine relatii sexuale, dar ai grija sa nu suferi ( in caz de.)

| Loola19999 a răspuns:

Spun sa ai grija, chiar tu ai spus ca a avut contacte sexuale cu mai multe fete, ce te face sa crezi ca nu vei si tu pe lista aia? ai grija...cauta si tu pe cineva de varsta ta, e periculos asa, sa nu regreti! Nu te increde in el, probabil la toate le-a zis acelasi lucru.

| katherinef a răspuns:

Poate, desi ma indoiesc.
Dar daca il faci tu sa se simta diferit, se poate happy