| CristinaEduard18 a întrebat:

Cum sa-i demonstrez ca nu am intretinut relatii sexuale cu un alt baiat in afara de el?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu văd de ce ai încerca să-i demonstrezi ceva. Vrea să te creadă, bine, nu, la revedere.

Este trecutul tău, viața ta și nu ai de ce să te justifici în fața nimănui.

Iar dacă i-ai deschis sufletul, i-ai spus adevărul și nu te-a crezut, înseamnă că nu merită osteneala. Te desconsideră prea mult pentru a se putea numi "iubit".

31 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Demonstrație?
Are probleme cu capul sau ce?
Un bărbat dacă te iubește, te iubește așa cum ești, nu-ți cere demonstrație sau sacrificiu, ci iubire și respect.
El habar nu are dacă ai fost sau nu virgină.
Unde l-ai găsit?
Pa, pa.

| cristinel87 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Normal ca daca n-au facut-o inca, n-are de unde sa stie... Fata dorea doar un sfat ca el sa creada ca va fi primul si sa-l faca sa o mai astepte, dar ea in schimb nu mai e virgina.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristinel87):

Bună.
"Normal" de unde știi că nu au făcut-o?
Ea nu are ce să-i demonstreze, fie că a avut ceva cu el sau nu.
Vai ce subiect tabu!
Să fie să se culce ce el, că uite așa îi demonstrează. Și după ce se strică căruța, la următorul trebuie să-i demonstrteze cum se mișcă în pat sau ce?
Hai să fim serioși.
Pa, pa.

| cristinel87 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Hai s-o lasam asa, ca toate de prima data va dati "serioase'' si apoi...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristinel87):

Bună din nou.
Poftim? Vai unde sunt corecții!
Voi din prima vă gândiți cum să faceți sex cu "noi"!
Abține-te de la comentarii nefondate.
Pa, pa.

| cristinel87 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai dreptate...noi ne gandim, pentru ca daca nu o facem noi(n.r.cei care suntem cu voi), cu siguranta vine altul.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristinel87):

Bună iar.
Este bine că recunoști...
O seară plăcută.
Pa, pa.

| cristinel87 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ms.la fel.

| h3r a răspuns (pentru cristinel87):

Gresit.
Noi daca nu o facem cu voi, vine alta. Si n-ai cum sa ne contrazici, pentru ca o fata nu asteapta niciodata un baiat, ci taman invers. Iar atunci cand va plictisiti, si asta deoarece nu va pasa de repesctiva, plecati la alta.

| cristinel87 a răspuns (pentru h3r):

Cum zici tu...dar voi ca fete de cate ori ati avea chef de sex, ati putea gasi oricand unul, in schimb la noi e mai greu...asa ca de asta zic eu ca daca vreti vine altul in urma sau inaintea noastra.

| h3r a răspuns (pentru cristinel87):

Nu are nicio legatura ce ai zis, mai exact ce ai comparat.
Apreciaza mai mult o femeie si nu o sa vina altu.

Take care!

| cristinel87 a răspuns (pentru h3r):

laughing))))))))
Voi vorbiti de apreciat?

| Vix999 a răspuns (pentru cristinel87):

Pana si tu cu tot sarcasmul tau trebuie sa recunosti ca chestia cu "demonstreaza-mi ca sunt singurul cu care te-ai culcat" este aberanta pana peste masura!

| cristinel87 a răspuns (pentru Vix999):

Nu e vorba de demonstrat...Eu vroiam doar sa zic ca la inceput toate ziceti ca sunteti virgine, bla, bla, bla, dar apoi nu stiti cum s-o mai intoarceti.De ce nu ziceti de prima data:"Bai baiatule.am fost cu unul, doi...l-am placut, s-a intamplat., asta e acum.Iti place asa bine, nu, asta e!"

| Vix999 a răspuns (pentru cristinel87):

Cristi, eu nu cred ca sunt foarte multe femei (iar acelea care sunt - au o prostie crasa) care sa spuna ca sunt virgine cand de fapt nu sunt. Eventual ascund numarul de parteneri.dar s-o duca pana la extrema asta e deja absurd. Dar daca tu cunosti cazuri, ok, sunt de acord cu tine. Mie oricum toata chestia asta mi se pare o aberatie. Bai nene daca ai avut 100 de parteneri foarte bine, e dreptul fiecaruia sa-si traiasca viata asa cum vrea iar persoanele care isi neaga trecutul sunt fantastic de ipocrite.

| cristinel87 a răspuns (pentru Vix999):

Daca mi-am permis sa comentez, am facut-o din experienta mea.Si ca sa te convingi si tu, hai sa-ti zic ceva:acum vreo 2 ani si ceva dintr-o greseala de nr.de telefon am ajuns sa cunosc o profesoara din bt.(o distanta mare de gj)mai mare cu 2 ani ca mine.La inceput glume, alea, alea, ok...nimic serios. Dupa vreo 2 luni de palavragit(ZI SI NOAPTE,LA ORICE ORA,asta sa tii minte),imi zice ca ma iubeste si vrea sa vina la mine.A mai durat o luna, vorbind lucruri serioase cu ea si tot asa zicea ca ea n-a fost cu nimeni, ca e virgina.ok, desi nu o credeam deloc, la anii ei(26) ce avea atunci.Nici nu credeam ca va veni pana cand ma suna si imi zice ca e in tg-jiu si sa ma duc sa o iau.Ok, am fost, a venit.Toate bune si frumoase pana seara cand trebuia sa ne bagam in pat si nu stia cum sa-mi zica ca nu mai e virgina.Pana la urma a reusit si mi-a zis.Ok nu conta asa mult pentru. mine asta. Dupa vreo 3 zile i-am prins niste mesaje pe tel.de la unu' din cate am dedus eu.M-a tradus ea cum m-a tradus si m-a prostit.A venit 15 septembrie si trebuia sa mearga la scoala, vorba fiind sa-si ia transferul aici in gj.Am dus-o pana in tm si m-am intors, urmand sa vina si ea peste 2 saptamani, indiferent daca reuseste sa-si ia transferul sau nu.In tot acest timp am aflat un lucru care m-a lasat praf:era maritata, avea si un copil si plecase de langa copil si sot ca sa fie cu mine o saptamana, deci nu mai era fata aia serioasa ca la inceput.

| Vix999 a răspuns (pentru cristinel87):

Dragul meu, e intr-adevar o femeie care nu e pe toata craca ei aceasta persoana! Dar repet, face parte dintr-o nisa mica de persoane. Si mai mult ca sigur te-a mintit pentru ca nu s-a gandit ca chiar o sa ajungeti sa va cunoasteti personal happy asa ca si-a imaginat si ea un personaj pe care ti l-a etalat tie. Oricum multumesc pentru ca ai impartasit cu mine aceasta experienta. Totusi, trebuie sa te gandesti la faptul ca sunt multi descreierati care daca nu te dezvirgineaza ei devin frustrati si incep sa-ti faca viata amara pe tema asta (chiar aici pe site am vazut cateva cazuri de genul). Imi imaginez ca din cauza asta fetele la inceput sunt reticente in a expune exact ce si cum.

| cristinel87 a răspuns (pentru Vix999):

O fi unii asa "descreierati" cum zici tu.Pe mine ma deranjeaza faptul ca m-a mintit, nu trecutu ei. Putea sa fie cea mai mare "curva"(scuze de limbaj, dar nu am alt cuvant acum), pentru mine era important sa-mi zica trecutul ei, indiferent care ar fi fost.

| h3r a răspuns (pentru cristinel87):

Dar cine, voi? laughing Nici pe departe...
Hai sa nu mai vorbim la plural. Eu una apreciez persoana de langa mine, chiar si pentru putinul pe care mi-l ofera.
Iar ca sfat, venit din partea unei tinere domnisoare, apreciaza mai mult o femeie! Ai incredere in ea, respect-o si ofera-i sansa sa-ti dovedeasca faptul ca nu toate sunt la fel! Mai pe scurt, nu ne mai baga pe toate in aceeasi oala.
Daca o sa te dezamageasca nu e problema ta, ci problema viitorului sau gagiu, care va trebui sa o suporte asa cum este ea.

Sper ca nu te-am deranjat cu acest raspuns! happy
Take care.

| cristinel87 a răspuns (pentru h3r):

Din cate am zis, trebuia sa-ti dai seama ca nu m-a deranjat atat de mult faptul ca nu mai era virgina, ci faptul ca m-a mintit...si in ipostaza mea au fost, o sa fie si vor fi multi.

| h3r a răspuns (pentru cristinel87):

?
Da, referitor la ce ai zis acum, o sa fie destui.
Nu trebuie sa te descurajezi, gandeste-te ca o sa gasesti fata potrivita pe care o vei avea toata viata alaturi.
AI incredere in tine.
Numai bine iti doresc!

| cristinel87 a răspuns (pentru h3r):

Multumesc la fel.......doar ca mi-e greu.Am mai avut relatii si cu alte femei(33),dar dupa ce plec tot la ea ma gandesc ca ma suna si acum si nu stiu ce urmareste ea de fapt.EA maritata, EU nimeni in drum.D c nu ma lasa sa-mi fac viata mea?

| h3r a răspuns (pentru cristinel87):

Ce-ti pasa daca te lasa sau nu?
Doar prin faptul ca te cauta ea fiind maritata, iti dai seama ce fel de femeie este si pe care, bineinteles nu o vrei langa tine, probabil nici nu o meriti. Ai nevoie de ceva mai bun, respectiv o femeie iubitoare si pentru care, doar tu sa existi in viata ei ca si barbat, sot.
De ce nu incerci sa scapi putin de toate gandurile care nu-ti dau pace deloc? Uita de cei din jur, uita de ea si tot ce va legat.
Incearca sa-ti cauti o fata CUMINTE! La locul ei, in care sa poti avea incredere si sa poti fi sigur de iubirea pe care ti-o poarta.
Iar atunci cand ai gasit-o, ofera-i tot ce ai mai bun si pretuieste-o.

| cristinel87 a răspuns (pentru h3r):

O fata "cuminte", gasesc doar pe la gradinita.Dar si alea cand vor creste...

| h3r a răspuns (pentru cristinel87):

La gradinita... sau nu vrei sa le cauti.

| shippuden a răspuns:

Ii arati pasarica la control

| ksuper31 a răspuns:

Cu... talent?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie daca te iubeste. daca nu nu te crede spune-i sa-si -o bage in fund si sa o tina bine findca nu ai nevoie de el.

| pisicutzamik a răspuns:

Acum depinde daca esti virgina si il iubesti fa sex cu el si ai sa-i demonstrezi, iar daca nu mai esti nu am ideebig grin

| Alexa0808 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine si imi doresc din suflet sa pot demonstra acest lucru.pentru ca o prietena de-a mea m-a acuzat pe nedrept ca am facut sex cu iubitul ei si mai ales spunandu-i mamei lui.nu stiu ce a fost in capul ei dar daca a vrut sa faca rau eu vreau sa demonstrez ca nu este asa.tin sa precizez ca de cand a fost el este plecat nu m-a atins nimeni.am fost domnisoara cand m-a luat si am ramas pura pana in ziua de azi! se pare ca prietenii in ziua de azi iti sunt cei mai mari dusmani.el a incercat sa ma sarute iar eu l am respins.dar pentru ea vad ca e prea dramatic ceea ce s a intamplat.dar asta nu inseamna ca am facut ceva cu el.s-a petrecut totul sub ochii ei.nu stiu de unde e mintea asta tulbure. e clar ca are ceva la cap.

| CristinaEduard18 explică:

Deci,intr-o seara m-am intalnit cu un tip pentru a lamuri niste chestiii.am aflat in seara aceea ca respectivul vroia o relatie cu mine (mentionez ca fiecare aveam o relatie)nu am acceptam pentru simplul fapt ca tineam mult la iubitul meu, stiu ca nu trebuia sa ma vad cu respectivul.dar am facut.o! m-am sarutat cu el! doar atat! iubitul meu a aflat si acum crede ca am intretinut relatii sexuale cu respectivul! si nu stiu cum sa-i demonstrez ca nu e asa! va rog ajutati-maaa dau funda.ms