| anonim_4396 a întrebat:

Credeti intr-o relatie platonica dintre o fata de 15 ani jumate si un baiat de 18 ani jumate care a intretinut deja relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Da se poate de ce nu. Daca baiatul a intretinut relatii sexuale cu altcineva nu inseamna ca sigur vrea si cu tine(daca despre tine e vorba)

| neutrino a răspuns:

Nu, deja baiatul a obtinut ceea ce a dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Imi pare rau sa iti spun, dar acel baiat nu va sta mult timp cu tine sad, la un moment dat, va vrea sa ''treceti la urmatorul nivel'' (Sa nu cumva sa cedezi!); Iar cand tu il vei refuza, el pur si simplu isi fa da arama pe fata, si se va duce la alta, cu naravuri usoare, va sta cateva zile cu ea si dupa ce o va ''bifa'' o va parasi si pe ea. Nu cred ca un baiat la varsta lui are nevoie de o relatie serioasa acum... Imi pare rau.

| rralukk a răspuns:

Depinde de sentimentele voastre si de gradul de incredre pe care il aveti reciproc. daca thu nu simti nimic pentru el, spune-i sau daca el nu simte nimic pentru tine, ar trebui sa il intrebi, si sa iti raspunda sincer! depinde daca te iubineshte sau daca doar vrea sa profite de tine!

| AdamCristina a răspuns:

Eu cred. am un iubit de 19 ani iar eu am 15 ani impliniti acum de curad, eu cu el am facut-o din prima saptamana si el ma iubeste pe mine si tie la mine, dar mia calcat si stramb ma rog am trecut peste atatea in ultimul timp mai precis in ultimele 32 luni de cand sunt cu el, pentru mine e prima mea relatie care a fost in legatura cu parintii adica sa le spun lor, cu toate ca nu accepta noi ne gandim mereu la partea plina a paharului, daca el te iubeste va sta cu tine iar daca el a vrut doar sa faca sex cu tine si numa asta la intereseat atunci pentru el esti doar o aventura, dar priveste partea plina a paharului ca nu s-a intamplat nimic si ca tu esti sanatasa, ca te putea lasa insarcinata. Spe ca sfatul meu si povestea mea de iubire asa km e ea pe scurt sper ca teau ajutat. pwpici si bafata

| ionica56 a răspuns (pentru AdamCristina):

Stai asa...inca sunt cu el dar nu am intretinut relatii sexuale, el a intretinut