| Cristynik a întrebat:

Credeti ca un baiat de 19 ani sar uita la o tipa de 14? Fata arata cam asa: ochi caprui inaltime: 1.60 parul lung, saten inchis. dupa parere mea este draguta...nume de facebook : Yoana Yoanik
funda.

Răspuns Câştigător
| andra_5121 a răspuns:

Da.e ft posibil. si eu cand aveai 14 15 ani aveam admiratori cu 4 -5 ani mai mari decat mine, fundita?

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cum as putea vede poze daca are profil privat?

| Cristynik explică (pentru FlorinDiablo):

Trm. cerere de prietenie:d

| hubbaxD a răspuns:

Da este posibil eu chiar m-am intilnit cu un biata care era cu 10 ani mai mare, adica eu aveam 16 si el 26...ai toate sansele...bafta

| TheGodKratos a răspuns:

Se poate sa se uita. Si mie mi-a placut de o fata de 14 cand aveam 19. Fata e draguta. Sau pot sa spun esti draguta.

| Cristynik explică (pentru TheGodKratos):

Nu bab. aia e sor-mea si eu ai folosesc numele pe TPU...din cauze personalewinking

| TheGodKratos a răspuns (pentru Cristynik):

Atunci nu te supara dar am facut un compiment.

| Cristynik explică (pentru TheGodKratos):

Stay rilexhappy