| LoveYouLikeAIdiot a întrebat:

Deci: imi place de o fata draguta (stie deja ca o plac) radem, ne intelegem foarte bine,suntem foarte buni prieteni, DAR, ea nu cred ca ma place si nu stiu de ce... Any help please? Detalii despre mine : Ochi :caprui, Par :saten, inaltime:1.60 si ceva laughing, 14 ani, deci nu stiu ce sa fac, sa dau inainte sau sa raman la ea?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Daca-ti place de ea continua sa fi prietenul ei "perfect" daca va intelegeti foarte bine, radeti, etc pentru ea va fi usor sa se indragosteasca de tine la fel cum ai facut tu cu ea. Fetele nu cauta un baiat care hopa-tropa "Hei, gagico te plac ne combinam la o limonada sau caut alta?" Cel mai bine e sa incepeti usor si sa-i fi alaturi, sa-i arati ca ea conteaza pentru tine si nu e doar ceva de "repezeala".

5 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

NU conteaza cum areti frate daca nai ciuma si sau boala pe fata nu conteaza. Dai inainte cu tupeu daca iasa sunteti fericiti sa va tina daca nu fete mai sunt

| 7639781254 a răspuns:

Spune-i ca o placi. Asa macar o sa stii daca trebuie sa o uiti sau nu.

| UngUrU777 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat dai inainte cu ea! Daca nu risti nu castigi, intreab-o nu fi las poate o pierzi, poate se duce altu la ea

| Music4life a răspuns:

Deschide subiectul, comunca cu ea, astfel poti decide cel mai bine de-i de facut.
Bafta!

| AndreiLascae1 a răspuns:

Salut! Si eu sunt intr-o situatie dificila cu o fata, se cearta multi baieti pe ea, dar eu mereu stau mai in spate pentru ca nu vreau sa o sufoc, iar acum imi merge bine cu ea, si dintre toti baietii care se certau pe ea, eu am castigat-o.Deci sfatul meu pentru tine esti sa nu tratezi o fata ca un obiect, sau sa te dai mare ca eu pot una eu pot alta ( in fata ei ) sa fi delicat cu ea, sa nu fi repezit, sa astepti sa te laude ea nu sa te lauzi tu. Trebuie sa fi mereu un baiat la locul lui pentru a castiga o fata, nu ca altii care merg la fata si spun: "hey gagic-o arati bine iesi cu mine la o inghetata?" Eu spun ca asa ar fi cel mai bine ca sa o castigi.