| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre un baiat bine facut ( pasionat de culturism), care arata bine, are 1, 70, 16 ani, parul mediu spre lung, ochi caprui, par saten, curat si ingrijit.
Ii plac animalele, care pune suflet intr-o relatie si va respecta cu conditia sa fie respectat.Amuzant si cu o dantura impecabila (aproape laughing ).Un pic timid dar care stie ce vrea si nu se lasa calcat in picioare de oricine, uneori putin gelos, care isi tine promisiunile si nu uita lucruri importante?

9 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Pot sa răspund si eu chiar dacă sunt băiat?
Hai sa fim serioși, contează si aspectul fizic sa nu fim ipocriți, toti punem accent pe aspectul fizic și fetele și băieți, dar sa nu uitam ca frumusețea e trecătoare. Conteaza si frumusețea dar mai important ce caracter, ca degeaba ești frumos/ frumoasa dacă în interior ești urat/urata. bafta.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Da normal ca poti raspunde.Si bineinteles ca (,) conteaza interiorul (mai mult decat exteriorul), nu fac sport doar ca vreau sa arat bine, e un hobby pentru mine si imi place ceea ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urasc muschii, imi plac tipii sczunzi, bruneti, cu parul scurt, ochii verzi, rebeli, care face ce vrea si ceea ce considera el ca e mai bine, are tatuaje, fumeaza, nu e timid, care nu isi tine promisiunile si uita ceea ce considera el a fi o pierdere de vreme pentru persoana lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îi plac animalele care pun suflet într-o relație? Deci tu descrii flăcăul comun de după anul 2010 sau un zoofil?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti cam chior, du-te la un oftalmolog, am pus "," dupa "ii plac animalele", deci e o enumeratie tongue

| anonim_4396 explică (pentru NuMaContrazice):

Ai inceput un nou paragraf, ai pus virgula degeaba. Tot aia se intelege. Virgula se poate pune oricum. Oricum intrebarea e de tot rasul! De-aia am si facut misto.

Răspuns utilizator avertizat
| LadyMelian a răspuns:

Nu e genul meu.
Motive:
1. E minor.
2. E mai scund decat mine.
3. Nu imi plac culturistii.