| ιυвιтα a întrebat:

Credeti ca un sarut de la persoana iubita va poate schimba modul de gandire cu privire la viata?
Persoana iubita fiind inaccesibila,imposibila
Dintr-o greseala daca ajungeti sa va sarutati, tu ti-ai schimba felul de a gandi? Ai crede ca mai exista sperante cu privire la voi 2?
Funda

7 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Nimeni nu este inaccesibil sau imposibilhappy
Totul depinde de modul persoanei respective de a gandi...happy
Daca ea hotaraste ca sunt sanse, atunci evident ca sunthappy

| ιυвιтα explică (pentru Fantastic7):

Persoana iubita de mine chiar e imposibila
As face orice pentru un sarut cu el
Nu stiu ce crezi tu dar in situatia mea chiar nu sunt sanse

| Fantastic7 a răspuns (pentru ιυвιтα):

De ce?

| ιυвιтα explică (pentru Fantastic7):

Diferenta de varsta...viata diferita sunt ''n'' motive pentru care nu pot fi cu el

| Shammal a răspuns (pentru ιυвιтα):

Si motive pentru care sa fi cu el? ai scris aici numai chestiile pentru care nu poti, spune-mi cum poti fi cu el daca vrei asta si manifestale! big grin

| Fantastic7 a răspuns (pentru ιυвιтα):

Nu te cred.

| AlinaEremiaFan a răspuns:

Pai, in primul rand, nu cred ca exista cineva care sa fie,, inaccesibila"! Si daca m-ar saruta de la sticluta atunci e clar nu! Daca m-ar saruta ca asa vrea el atunci as cam avea multe sperante!