| issa_4465 a întrebat:

Credeti ca uneori cand aratam persoanei iubite cat de mult o iubim si ca nu putem traii fara ea, il/o " sufocam?

Răspuns Câştigător
| Puxy:X a răspuns:

Poi daca nu ii aratam zice nu ma iubesti daca da ma sufoci cu atata iubire.

Trebuie sa ii aratam acelei persoane cat o iubim uneori mai mult alteori mai putin trebuie sa fim noi insine in orice moment.

Deci bafta daca chiar il iubesti asa mult nu il sufoca dupa s`ar putea sa i se urce la cap si sa te ia la misto.

Bafta:*

pwwpikiiii

love struck

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Se poate spune şi aşa, că o sufocăm, dar cred că o urmă de mister nu strică. Unele persoane vor să li se arate şi să li se spună că sunt iubite, adorate, dar altele sunt mai reci şi se mulţumesc cu simpla prezenţă a persoanei iubite. Depinde de la un om la altul. Avem 5 degete la mână, dar nu seamănă niciunul cu celălalt. Tot aşa şi cu oamenii. Totuşi, puţină lejeritate şi chiar independenţă nu strică nimănui.

| Denisa a răspuns:

Depinde de persoana. Tu esti cu el impreuna, il cunosti, stii cum e. Daca ii place libertatea normal ca nu ii va place sa ii zici de 1000 de ori pe zi ca il iubesti si sa il suni si sa ii dai mesaje non-stop, insa daca si el iti zice tie ca te iubesti, etc, atunci ii zici si tu. E foarte important sa nu iti sufoci iubitul, si e foarte urat cand el te sufoca. Ti-o zic din proprie experienta. E bine sa iti arati dragostea fata de el dar din cand in cand, nu exagerat:*

| Smarandica a răspuns:

Mai bine o lasi asa mia moale ca s-ar putea ori sa se obisnuiasca, ori sa se plictiseasca, ori sa nu te mia bage in seama, ori sa se obisnuiasca cu anumite chestii si sa nu mai puna suflet in relatia voastrawinking

| girllll a răspuns:

Asa se pare ca daca ii arati ca o iubesti prea mult pe acea persoana, o cam sufoci

| lovehurts a răspuns:

Depinde de personewinking cel mai bine este sa iti ascunzi sentimentele pana cand consideri ca si partenerul tau ti le impartaseste, nu are rost sa te gandesti la un baiat sau la o fatav care sa nu te iubeascawinking

| Didy_4281 a răspuns:

Nu il sufoci sa stii.