| Melllysa a întrebat:

Cum ne putem recapata increderea in persoana iubita? Si cum ii putem demonstra persoanei iubite ca o iubim cu adevarat(indiferent daca este fata sau baiat)?

Răspuns Câştigător
| KARINA2012 a răspuns:

Incredrea se castiga greu si se pierde foarte usor.Ca sa-ti recapeti increderea in persoana iubita,depinde atat de tine,cat si de ea.Tu trebuie sa poti trece peste ceea ce ti-a zdruncinat increderea,iar ea trebuie sa demonstreze tot timpul ca s-a schimbat,ca nu te va mai dezamagi.Din punctul meu de vedere, e cam complicat sa lipesti o pagina rupta din sufletul tau, dar nu imposibil.In dragoste faptele graiesc de la sine, nu trebuie sa-i spui persoanei iubite ca o iubesti de un infinit de ori.

1 răspuns:
| Dragon01 a răspuns:

Daca persoana careea vrei sa ii recapeti increderea este baiat,iti va fi mai usor.
Daca e fata, mai mult de munca, fete sunt greu de convins
Exista bineinteles exceptii din fiecare specielaughing