| anonim_4396 a întrebat:

A auzit cineva de superstitia sa nu daruiesti persoanei iubite poza cu voi doi pentru ca va despartiti? Credeti ca este adevarata?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu stiam ca daca dai poza cu tine goala/gol iese nasol (dupa ce va despartiti)

| Anablondyi a răspuns:

Vai faci o mare greseala daca crezi in superstitii

| MadutzaB a răspuns:

Nu este adevarata.In ultima vreme au aparut tot felul de mituri si de prostii despre cupluri si despre oameni in general care nici macar 10% nu sunt adevarate sau se adeveresc.La cate poze i'am dat eu iubitului trebuia sa fim despartiti de mult.Nu te stresa din cauza asta.Sunt doar aiureli.

| Sweet00gum a răspuns:

Nu stiam de superstia asta! coincidenta sau nu, la cateva zile dupa asta ne-am despartit.

| Sweet00gum a răspuns:

Daca e sa ramaneti impreuna, ramaneti, nu depinde totul de o superstitie. Stai linistita! nu te mai gandi la asta.

Răspuns utilizator avertizat
| pretty_9822 a răspuns:

Te desparti doar daca nu vrea o rel serioasa pentru ca in momentul cand ii dai o poza cu voi impreuna...thinking poate nu-i placelaughing

| Teodorikka a răspuns:

100% adevarat.eu cand i-am daruit poza cu amandoi dupa 2 zile ne-am departit

| dedeee93 a răspuns:

Si in cazul acesta.in care totul se leaga de aceasta superstitie e ceva de facut? cum ar fi.sa mi`o dea inapoi si poate in timp se rezolva? sau imi spunea cineva sa imi dea pe poza cea mai mica moneda care o are.thinking