| Nexusss183 a întrebat:

In ziua de astăzi mai credeți în iubire adevărată?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iubirea e folosita sub pretextul interesului, iubire fara interes nu exista

| Violleta2022 a răspuns:

Da, 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer nu am avut multe relații, dar niciodată nu am înșelat și nici nu voi face pentru nimic în lume, daca eu sunt așa cu siguranță mai sunt oameni cu principii și valorosi care nu urmează efectul turmei de trilotati

| Willis a răspuns:

Da, doar să găsești persoana potrivită.

| Danny28 a răspuns:

Nu. Acum există doar iubirea pentru faimă și bani. Nimic altceva.

| Negoiu a răspuns:

Da, chiar există, poți să ma crezi sau nu, eu nu mi-aș lăsa nevasta - pe care o iubesc - pentru o "miss".

| akaanne a răspuns:

Da, încă exista acea iubire, dar dacă ai dat de oameni nepotriviți e normal sa nu mai crezi.

| Oanaoni a răspuns:

Da,trăiesc o poveste de dragoste adevărată. Și de ce poveste? Că e iubire Și e magică!

| Skylor a răspuns:

Da!