| victor333 a întrebat:

Credeti in zodii cand va alegeti partenerul/partenera?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zodia nu are treaba cu mentalitatea pe care o are femeia. E o prostie horoscopul.

| mona a răspuns:

Da si nu, nu prea cred in horoscop, nu totdeauna se adevereste ce se spune si din cauza asta nu prea dau importanta dar de un lucru sunt sigura...cand cunosti o persoana din aceiasi zodie cu tine ai impresia ca o cunosti de o viata[mi s a intamplat de vreo 2 ori chestia asta]

| Mayar a răspuns:

Pai conteaza felul de a fi al persoanei respcetive, dar are putin de-a face si zodia. De ex eu cu prietenul meu din punctul de vedere al zodiilor ne intelegem. Deci as spune ca conteaza, insa doar...40%. maxim 50%. E bine sa tii cont si de zodiiwinking

| Dia a răspuns:

Nex`. Nu conteaza zodia, conteaza ca partenerii sa se iubeasca. xD love struck

| xXx_6966 a răspuns:

Nu prea cred dar sa stii ca sunt si adevaruri nu numai superstitii...de ex.berbecilor le place sa preia controlul intr-o relatie.(eu sunt berbec).doi berbeci intr-o relatie nu se prea potribesc.citeste si tu pe net.si fa-ti concluzia.

| auroraa a răspuns:

Nu, eu ma indragostesc si nu conteaza zodia, daca ne potrivim e ok... daca nu tot ok

| beatrice_2339 a răspuns:

In nici un caz! Nu cred ca are vreo legatura horoscopul \ zodia daca iubim intr-adevar!

| Aniela2777 a răspuns:

Nu! E cea mai mare tampenie sa-ti faci viata dupa horoscop, sunt multe persoane care fac asa.Gandeste`te.e o tampenie, chestiile astea sunt inventate de om.studiaza bine persoana [in ce zodie e] si dupa spune "minuni". -_- mereu ziceau in horoscopul meu ca o sa am noroc, ca nu stiu ce.ba ca am ghinion.am pe draculaughing.

| Gabryel98 a răspuns:

Nu

| Roxyuy a răspuns:

Cred.

| Alleychan a răspuns:

Nu

| AnonimC a răspuns:

Nu cred.
Zodiiile sunt doar niste superstitii straight face

| sabrina_5498 a răspuns:

Nu prea tin contt de zodie

| Korto a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna sa-ți alegi partenerul după zodie.
Dacă cu adevărat te potrivești cu partenerul/partenera nu ezita dacă zodia zice ca nu te potrivești. Poate el va fi partenerul perfect!