| Lyy a întrebat:

Voi credeti in zodii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, da happy Dar cand vine vorba de chestii de genu': "Nuuu! El e balanta, iar ea e rac, n-au cum sa fie iubiti", asta nu cred laughing Dragostea nu consta in zodii, sau in altceva tongue Doar in inimi happy

| Agalloch a răspuns (pentru anonim_4396):

Inima e doar un organ care pompează sângele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Agalloch):

Cum crezi tu tongue

| Agalloch a răspuns (pentru anonim_4396):

Creierul conduce tot. Creierul ne ajută să ne îndrăgostim, nu inima.

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-de-zodii/

| mona a răspuns:

Nu prea.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, eu cred în zodii. De exemplu, zodia mea mă descrie perfect, exact aşa cum sunt eu. Având în vedere compatibilitatea între zodii, şi aceasta este valabilă pentru mine.

Pa-pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

| Exilee a răspuns:

Nu reuseau nici augurii din vechime sa descifreze misterelecerului si reusesc niste pampalai din zilele noastre laughing).
Nu cred asa ceva. Am spus-o si o repet. Zodiile au fost inventate d eoameni, la fel si descrierile, iar in ceea ce ma priveste pot doar spune ca astrologia nu face decat sa expliciteze rezultatul unor actiuni stocastice desfasurate in incinta Universului.

| Axys a răspuns:

Hm nu in nici un caz doar in filme poti vedea astawinking

| Ibrahimovic a răspuns:

Fara sa vreau poate, cred... laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica,cum sa cred? ca se va intampla ce spune zodia? pai eu ma uit la stele si nu-mi spun nimic.ma uit la hoscorop si toate imi spun de bine, dar mi se mai intampla si rele.si sant la hoscoroape de nu am timp sa le citesc.NU.NU cred in horoscop si zodii.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Sunt niste prostii bine gandite, care te pacalesc ca-s adevarate.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Da,xodia pe care o am imi influenteaza foarte mult viata. PLus de asta, mi s-a intamplat nu de putine ori ca horoscopul sa fie real.
Tu crezi in zodii?

| KateMiddleton a răspuns:

Gandeste-te e o afacere profitabla.Sa presupunem ca 1 milion de oameni sunt in zodia rac.Eu spun ca cineva din ei va face azi o cumparatura importanta.Pai cum pot toti oamenii de aceeasi zodie sa aiba aceleasi lucruri intr-o zi? Absurd.
Ei, cuiva precis ii va merge dupa horoscop si el va crede in prostii mai departe.
Unii oameni pot deveni paranoici:au spus la horoscop ca azi va fi o zi rea, pai ei vad lucruri rele pete tot, in toate lucrurile.
Personal nu cred ca niste stelute imi po prezice cava.
Bafta si nu crede in prostii!

| georgeta27 a răspuns:

Eu una nu cred

| MetalHead04 a răspuns:

No

| dodicuta a răspuns:

Nici eu nu stiu daca sa cred sau nu.

| BlackWaltz a răspuns:

Bineinteles ca nu cred.

| BloodAndBon3 a răspuns:

Prostii... nu mi se intampla niciodata asa cum scrie in horoscop. Eu nu cred sub nici-o forma in asa aiureli. Vrajeala totala...ca si cum ai crede in noroc. "Norocul ti-l faci cu mana ta". o vorba veche si adevarata happy. asa si cu zodiile big grin

| Agalloch a răspuns:

Nu cred în tâmpeniile astea, pentru că nu există.

| mgolea37 a răspuns:

Zodiacul e o tampeniehappy

| MariaKTA a răspuns:

Da dar trebuie sa gasesti site-ul potrivit unii mai si mint dar la mine se potriveste foarte bine din cate am citit si cel mai des mi se potrivea in revista Bravo

| Lauracrist a răspuns:

Eu da.

| LogiK99 a răspuns:

Sincer nu cred in zodi.Stelel nu pot sa prezica ce vei face tu. Avem libertatea de a alege noi insine.