| RappK a întrebat:

Credeti k o femeie poate trai fara dragoste si afectiune?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| pepenerosu a răspuns:

Da. o femeie poate trai fara "dragoste" fizica ma refer. dar un barbat nu cred ca poate fara sex.de aceea exista prostituatebig grin pentru femei de ce nu exista? v-ati gandit vreodata? dar fara dragoste sufleteasca aproape nimeni nu cred ca poate traihappy.

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, poate. E dificil, dar nu imposibil.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu.nimeni nu poate trai fara dragostewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de femeie, sunt femei care dupa o deceptie prefera sa nu se mai ataseze de nimeni.Am cunoscut personal o asemenea femeie.

| Encore a răspuns:

Da Sopor Aeternus traieste fara asta... Dai search pe Google ^^

| arysa a răspuns:

Cred ca niciun om nu poate trai fara dragostewinking

| sylver69 a răspuns:

Nu la fel cum nci noi barbatii nu am putea ...indiferent de cat de batuti in cap sunt unii.laughing

| Criiss16 a răspuns:

Nimeni nu poate trai fara dragoste.happy

| danutza a răspuns:

Normal... daca nu este obisnuita cu acel sentiment.sau poate prea satula de mizerii, cretinism si alte celehappy

| eni a răspuns:

Mai greu.Cred ca viata fara dragoste ar fi sumbra intunecoasa.Nicicum.

| eek a răspuns:

Eu nu pot.straight face cand ma simt singura.imi iau una din pisici in brate si o alint si ma joc cu eabig grin

| RappK explică:

Pardon femeie..scuzati'ma va rog frumos

| stillhartu a răspuns:

Pepenerosu, exista si pentru femei, gigolo. Numai ca nu cred ca aia stau pe centura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel cum o planta traieste fara soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... dar nici bărbatul nu poate trăi fără dragoste şi afecţiune!
Suntem făcute pentru ei, iar ei pentru noi.
Viaţa trebuie trăită în doi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa traiasca, dar viata fara dragoste si afectiune este una fara sens.Pana la urma dragostea ne defineste pe noi oamenii, iar daca dragoste nu este, nimic nu este.