| Mayar a întrebat:

Daca ai putea sa iti petreci o zi intreaga cu o celebritate, cine ar fi? Ce ai vrea sa faceti?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Cred ca as vrea sa petrec o zi cu trupa Skillet, as vrea sa fiu pe scena cu ei, adica mi se pare atat de tare sa fi pe scena si sa strigi cat de tare poti( pentru cine nu si-a dat seama vorbesc de rock) si efectiv sa petrec o zi normala pentru rockeri!

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Decât să îmi petrec o zi întreagă cu o celebritate mai bine îmi petrec o viaţă întreagă lângă fiinţa iubită.

| єχcєєℓ a răspuns:

Inna.
Mai bine nu zic ce as vrea sa fac laughing

| Mayar explică (pentru єχcєєℓ):

Ioi, prapadituleeeeee! big grin

| KillMePlease a răspuns:

Ar fi... Unu' care face dubstep/trap si as vrea sa ma invete si pe mine si seara sa ma ia cu el la o petrecere. laughing))))

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Johnny Depp.
Nimic special, multe poze, si probabil i-as atinge fata ore intregi sa vad daca e real sau nu. Dupa l-as pupa si i-as cere un obiect personal ca sa-l am amintire.
Mai multr ca sigur as face infarct de fericire.

| Cameliapantiru a răspuns:

O c''celebritate'' de la noi din tara, pe care as dori sa intalnesc in realitate, ar fi Mircea Cartarescu. As dori sa discutam despre literature, despre formula sa de creatie, despre cum isi concepe efectiv cartile, ce il inspira, ce carti I-au marcat evolutia intelectuala etc si bineinteles as face poze si I-as cere un autograph. Din strainatate, daca ar fi posibil, as alege Richard Claderman, Andre Rieu sau Haruki Murakami. La fel, as discuta despre muzica si literature, despre ce il inspira si despre ce proiecte profesionale pregateste in viitor, as face multe poze si as cere autograf.