| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat timp inainte de o prima intalnire ar trebui sa invit fata? Deci practic cam care ar trebui sa fie intervalul de timp intre invitatie si intalnirea efectica?

Răspuns Câştigător
| palmaciu a răspuns:

Ai putea sa o inviți azi ca sa ieșiți maine, sau sa o inviți azi sa ieșiți poimâine. Iti spun asta pentru ca in general fetelor le place sa aibă timp sa se pregătească. Încearcă! Sigur o sa fie frumos! Nu te mai stresa atat pe tema asta! Bafta.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai cam cu o zi inainte, intarnirea in care ea daca te place te suna si daca nu te place nu te suna, dar cred ca e destul o poza sai trimiti daca te place o sa vrea sa iesiti la intanire, find in lipsa de expriente banuiesc ca esti si timid asa ca slabe sanse sa te placa, ai grija de freindzone sa nu intri

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa nu existe o perioada anumita de timp intre ele, adica ar fi de preferat ca invitatia si intalnirea sa se produca concomitent. Succes.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cand poti tu.

| murgumarius a răspuns:

3 zile statistic vorbind.