| PixCuGel a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau pe corp ca sa imi luceasca foarte tare pielea adica sa fie misto tare.Ca vreau sa-i fac o surpriza iubitului meu intro lenjerie intima sexy si vreau sami luceasca picioarele.Stiti vreun ulei sau crema ce.Nu neaparat sa tina mult

8 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Ulei de măsline sau mai este un ulei de la nivea happy

| Cosmiinna a răspuns:

Ulei de măsline sau de la nivea, dar poţi merge in DM că acolo găseşti tot felul de tipuri de ulei şi alege-ţi unul care crezi ca e ok şi să miroasă bine big grin

| Elial a răspuns:

incerca cu ulei de bronzthinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice ai face nu da cu ulei de masline o sa trebuiasca sa stai o ora sa il cureti de pe tine

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cu ulei de la bunica.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici despre lotiunea cu particule stralucitoare de la avon

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

si aici despre uleiul cu particule stralucitoare

http://www.sfaturilemariei.com/......personala/

| Andradutsa a răspuns:

Era o crema de la Avon, am avut-o dar nu mai stiu exact cum se numea. era cu particule stralucitoare. arata super pe corp :X sau incearca Lotiunea spray pentru corp cu particule stralucitoare sau Lotiunea stralucitoare pentru corp de la Oriflame sau Summer Glow Firming Body Lotion de la Avon!

| Monica07 a răspuns:

Are la avon crema cu particule aurii sau roz de diamant mineral gems diamond blush se numeste cel roz ceva asemanator este si cel auriu si sunt de la skin so soft