| Anaid69 a întrebat:

Pentru baieti:Ce surpriza ati prefera sa va faca iubita voastra :o lenjerie intima sexy sau niste portjartiere si in rest goala? Nu stiu in ce sa investesc, nu imi permit sa le cumpar pe amandoua

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este surpriza din partea ei nu crezi ca tu ar trebui sa afli doar atunci cand se dezbraca? Adica ea sa stie ce anume iti place? Si sa cumpere ea lenjeria? Nu mai este surpriza daca tu cumperi.

| Eufourikul a răspuns:

Portjartiere!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu conteaza. esti frumoasa oricum

| JohnnyWylde a răspuns:

Goala!

| benga94 a răspuns:

Portjartiere si goala e cel mai ok pentru mine, daca vrei incercam si iti spun daca a fost excitant inainte sa ii faci surpriza iubitului tau!laughing)

| SebastianCMT a răspuns:

Amandoua sunt ok. Acuma vezi si tu bate-i un apropo. Cel mai important lucru e sa il rasfeti la maxim.

| Unstopable a răspuns:

Poti sa ii propui un threesome happy

| akaMarian a răspuns:

O lenjerie intima sexy ar fi mai dragut, parerea mea! Dar crede-ma daca urmati sa aveti sex sau relatii intime, nu mai conteaza ce ai pe tine!

| DefinitDeArta a răspuns:

Dale dreQ de portjartiere laughing... O lenjerie sexy e perfect.
Mentionez, (din punctul meu de vedere)!

| Cost1n1947 a răspuns:

Daca, chiar esti tu, cea din poza de profil. atunci, din partea mea ai putea sa-ti iei doar un maieu alb larg si niste bikiny smug