| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
O lenjerie intimă sau un costum foarte sexy pentru a-ți surprinde iubitul de Valentine's Day?
Voi ce cadouri faceți iubitului de ziua îndrăgostiților?
Domnilor, ce cadouri preferați?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Știu eu... ar putea fi riscant.
Dacă te costumezi în CatWoman iar el are alergie la pisici?
Dar mai bine te poți costuma în "Profa de Mate" și îi spui că trebuie să exersați "înmulțirea" happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://images.app.goo.gl/mFqDQhcW1GT6jG9K6 asa trebuie sa fie imbracata femeia pentru mine, oricum nu am dar cine stie in cativa ani e posibil sa existe roboti exact ca oamenii femei facute la comanda speciala. Asa cu acel combinizon o vreau. Tot ce-i pot oferi e intretinere (specialistul in revizii, si curent daca se incarca la priza)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cele mai utile cadouri (care nu sunt sub forma de bani), cred ca au fost cele cosmetice simple (gel de dus, aftershave, parfum) si sticlele de bauturi alcoolice mai deosebite.
Un cadou care m-ar multumi in momentul asta ar fi un set de jante cu prinderea 5x110 si ET sub 40. Dar primele mentionate sunt mai dragute, personale.
Nu m-ar impresiona deloc boxerii, sosetele, tricourile. Alea sunt obiecte pe care vreau sa mi le aleg singur.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mă refeream la ce ai prefera să poarte ea când îți face cadoul happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place simplitatea. Un set se lenjerie intima elegant ar fi perfect.
https://www.astratex.ro/set-provocator-sway/?color=negru
https://www.astratex.ro/set-seducator-obsessive-eloissa/?color=negru
Costumele role-play sau din latex nu ar fi pe gustul meu.

| relian a răspuns:

De ce trebuyie oamenii sa dea cadouri uni altora doara de anumite zile?
Mai ales cei care au relatii. Poti sa faci un cadou in orice zi,ala este cadou,nu sa stepti sa vina ziua pestelui prajit,gata trebuie sa fac cadou laughing suna ca un fel de obligatie,poate eu nu am dispozitie sa fac cadou in ziua de sf leustean laughing asta arata ce? Daca unia o fac in ziua X unde scrie ca trebuie sa fac si eu la fel? Faci cadou cand simti sa faci asta,nu astepti o zi anume,ori daca fac asta multi azi hai sa o fac si eu.

Ziua indragostitilor,cei aia?laughing adica esti indragostit doara in ziua aia sau cum? A dopua zi deja esti la cutite,e si asta o chestie.
Cadouri gen lenjerie intima sexy is niste magarii dupa mine laughing adica lenjeria aia o poarta fetitele care is la produs,alea ce stau asa imbracate sa le vaza unu altul.
Tu daca ai iubit ala te vrea fara lenjerie laughing deci bani irositi,nu stai in casa imbracata doara in lenjerie intima sa te vada nu stiu cine. Iara c and mergi in pat te dezbraca ala de toate,nu mai sta ala sa zica vai ce lenjerie ai laughing este interesat de altceva.
Asa daca vrei sa faci un cadou cuiva,cumperi un parfum,cumperi un prosop,ceva ultil sa il foloseasca omu.

Cum iti surprinzi tu iubitu daca ai o lenjerie de care zici? Daca ala te place fara lenjerie,nu prea vad cu ce il surprinzi laughing ba o sa fie mirat cum de nu esti goala si ai pe tine mai stiu eu ce chestii laughing

Lenjeriile alea le poarta fetele alea ce fac striptis, alea ce se batie prin barruri etc, parerea mea.
Sa vad una in costum pffff laughing care se mai imbraca in costum in ziua de azi? Vorbesc de voi femeile, ai chiloti, aia is sexy oricum, asta daca ai forme si esti sexy.Si gogosari daca porti si esti sexy arata bine pe tine laughing

Referitor la cadouri, eu personal prefer fara cadouri, asa iau ceva flori fetei, iar ea nu trebuie sa imi ia mie nimic.
Cadou iau si in alta zi, cum am zis cand am eu dispozitie, cand esti lovit asa de un sentiment de asta sa faci cadou iubitei.

| Hammurabi a răspuns:

Da, excelentă idee.
O lenjerie intimă foarte sexy.
Să mă surprindă cât de bine arată ea, când NU o poartă.
Cadoul perfect.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Asta ziceam și eu happy

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Dar costumele role play?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu eu... ar putea fi riscant.
Dacă te costumezi în CatWoman iar el are alergie la pisici?
Dar mai bine te poți costuma în "Profa de Mate" și îi spui că trebuie să exersați "înmulțirea" happy

| CostinAlamariu a răspuns:

Personal n-as vrea sa primesc nimic de 14 februarie fiindcă nu vreau sa am de aface cu "sarbatoarea" asta.

| haileewatson a răspuns:

Prefer sa ies cu iubitul la o cina romantica si sa bem niste cocktail-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, eu cand eram cuplat le faceam cadouri handmade iubitelor mele deoarece am o matusa care se ocupa cu confectionarea de accesorii handmade.
Le ofeream bratari, pandantive, coliere, etc.