| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce e cel mai bine sa te razi SINGURA in zona inghinala?

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Ruri, sunt mai multe metode, epilatorul, cu ceara, si benzile epilatoare, dar in zona inghinala cel mai comod, fara durere si sigur este sa te razi cu lama. Fii atenta sa nu te ranesti cumva! succes!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Ai avea mai multe optiuni. Poti folosi aparatul de epilat, benzile epilatoare (cu ceara) sau lama.

| eugem35 a răspuns:

Cu toporul sau cu drujba.
esti tare penala sa pui astfel de intrebari, esti jalnica rau.
incerac si tu ceva care sa nu te irite si dac nu cu ce am spus mai sus