| Abramburel69 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si am o dilema. Cum este cel mai bine sa te razi in zona inghinala? Adica m-am ras de cateva ori cu bigul si cu sapun dar nu foarte bine pentru ca atunci cand dadeam pe scrot ma intepa si imi era frica sa nu ma tai. Si odata ce de razi in acea zona, trebuie sa te razi si in zona anusului?
Sper sa ma ajutati si vreau sa fiti seriosi.

Răspuns Câştigător
| badgirl22 a răspuns:

Iti raspund la intrebare cu o alta intrebare: ti-ar placea sa fii in pat cu o gagica epilata si cand o intorci cu spatele sa te sperii de padurea din fund?
cel mai bine e cu lama, dar foloseste spuma de ras, nu sapun.

| Abramburel69 explică (pentru badgirl22):

Ok si cum ar trebui sa ma rad in fund? Tot cu bigul si spuma?

4 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Ba. tu ai mai pus intrebari de genu asta cu rasu in zona inghinala! rolling on the floor))))))))) ce copil turbat! rolling on the floor)))))))))
Apropo daca esti barbat, epileaza-te sau rade-te cu ceara! E cel mai bine la un salon, sau ceva de genu.
Funda?

| naitreaba a răspuns (pentru Geo17):

La un salon te epileaza be oua? Serios? _. E ok cu bigul, n-o sa te tai daca nu apesi, ai rabdare...

| Geo17 a răspuns (pentru naitreaba):

Da cum sa nu te epileze te epileaza si in fund daca vrei! Io am fost cu un var si la epilat si pe oua, peste tot. Dar ma rog la costat ceva 50-60 de lei, epilat anal si inghinal, si il durea pe omu saracu ma, eu numai puteam de ras!
Deci du-te la salon!