| damngirl69 a întrebat:

Cu ce pot sa mi rup himenul in afara de un dildo, o p**la și degetele, multumesc big grin

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma voi nu aveti teme la scoala?

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-adevar ca este o intrebare....foarte grea. rolling on the floor

| sofisis a răspuns:

Ia vezi daca merge cu puterea gandului...

| HazelEyes77 a răspuns:

Foloseste ti imaginatia si ce mai ai la indemana...ce intrebari

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdann1107 a răspuns:

Prima data iti ramane, prefera sa ai un partener care merita lucrul acesta.
Nu coI de matura, clante, salamuri etc.
Barbati apreciaza mai mult femeile virgine ( in unele cazuri) decat cele cu ceasul dat peste cap.

| addy200 a răspuns:

Cu coada măturiiwinking

| cozmin556 a răspuns:

Cu dalta si ciocanul!

| Pedocandy69 a răspuns:

Cu placa de par. cu ondulatorul. cu o pasta corectoare. cu o periuta de dinti. cu un castravete murat... cu o piatra. cu un glob cilindric. cu castile. cu sarmale. cu un morcov. o vanata. cu un picior de la scaun. cu un borcan. o furcă. cu cuțitul. cu tubul de la hartie igienica (folie de aluminiu sau de la hartie de copt) ...cu un sucitor. cu o bâtă de baseball. cu țeava de eșapament. cu un corn. cu un pai. cu talent.

Mult succes!

| Mariana696618 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?