| hiphoph4ever a întrebat:

Cu ce sa ma epilez in zona intima ca sa nu-mi mai creasca asa de repede parul? DAR IN CASA

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu aparatul depilator (ala electric) ii schimbi capul sa nu te doara si te razi.

| Jony123 a răspuns:

Sunt diferite creme pentru epilat care incetineste cresterea pielii, le gasesti pe la magazinele pentru fete cu accesorii, parfumuri, etc.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Roo a răspuns:

Ceara!

| adina20042007 a răspuns:

Cu ceara din comert.

| miraj1 a răspuns:

Nu conteaza cu ce te epilezi ...parul o sa-ti creasca la fl de repede.Conteaza modul in care este taiat, unele aparate taie parul mai de la radacina altele nu, si in functie de asta el creste mai diferit.dar nu e mare diferenta. daca la tine creste repede asta e nu poti sa faci nimic.