| rainclouds a întrebat:

Cu ce va dati parul pubian jos? Ma refer la baieti ca la fete stiu deja in mare parte... metode care dor... din cate mi-au spus prietenele mele...

11 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Incearca eventual un aparat de tuns

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Prietenele tale n-au auzit de cremele pentru epilat? Exista, sunt foarte bune, iar epilarea nu doare. Numai ca, dupa ce lasi crema sa-si faca efectul (are instructiuni), trebuie musai sa faci un dus cald, sa o cureti cu un burete sau un prosop un pic mai aspru.Cremele cu pricina se pot gasi la raioanele de cosmetice FEMININE din orice hypermarket

| dan00tza a răspuns:

Daca tot iti e frica de durere de ce mama vrei sa te epilezi? dar... eventual sa te si calugaresti k apoi e greu cu fetele...laughing

| extream a răspuns:

Cu iubitul tau (daca ai) il pui sa te tunda cu gura acolo!

| gherghe_9739 a răspuns:

Cu foarfecele cu care tunde becali oile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il rog frumos.la inceput era mai neascultator, insa cu timpul s-a obisnuit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu foafeca de tuns gardul viu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lama... da te mananca dupa aia :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bigu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bigu

| mistolyna a răspuns:

Cu niste benzina.torni putin si ii dai fochappy nimic nu mai ramane!