| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu din curiozitate, nu conteaza daca sunteti fete sau baieti… la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? si cum a fost? ati fost pregatiti pentru asta? si daca nu, nu v-a fost rusine cu parul pubian? happy

17 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pai cum sa incep, aveam vreo 15 ani, nu stiu cat de pregatit eram dar muream de frica, si cu parul... nu prea il aveam

| xFaith a răspuns:

1.18 ani si 10 luni
2. A fost frumos.
3. Daaa
4. Nu am avut happy

| Prapacea a răspuns:

1.) 16 ani în peniteciarul pentru minori Rahova
2.) Am scăpat săpunul
3.) Am fost o surpriză totală
4.) De la spate nu se vede părul pubian

În speranța că te-am lămurit, î-ți urez contacte plăcute, și cum spunea un coleg de-al me de celulă „păr pe păr nu-i satisfacție"!

| shadow72 a răspuns (pentru Prapacea):

Ai respectul meu.e bine sa stii ca pe TPU mai sunt si copii care mai rad nu doar "ai facut sex la 16 ani..esti o depravat(a)"

| fuckeveryone a răspuns (pentru Prapacea):

Dar ce cautai tu la penitenciar la 16 ani? hm? smug Oricum multumesc pentru raspuns si pentru urarea facuta, dar eu deocamdata n-am de gand sa-mi incep viata sexuala. Nici nu m-am gandit la asta. Era doar o curiozitate... :d

| Azµre a răspuns:

1)16 Ani
2)A fost un eșec
3)Nu
4)Părul pubian a fost ras.

| rapidistzu a răspuns (pentru Azµre):

laughing)) laughing) laughing), tocmai tu tongue

| Azµre a răspuns (pentru rapidistzu):

Păi și acum, ce n-am experință? laughing Mai multă decât voi toți la un loc rolling on the floor

| fuckeveryone a răspuns (pentru rapidistzu):

Ce faceti voi? Hmmm? Va cunoasteti? big grin

| rapidistzu a răspuns (pentru Azµre):

Hai maaaa las-o dracu laughing)) esti macho laughing
experienta la ce? laughing

| Azµre a răspuns (pentru rapidistzu):

Să fiu sincer? La dat limbi rolling on the floor

| rapidistzu a răspuns (pentru fuckeveryone):

Noi facem bine happywinking :* laughing, tu smug?, ne cunoastem asa din raspunsuri big grin, el e Batranu' aici laughing rolling on the floor

| rapidistzu a răspuns (pentru Azµre):

Cate limbi sti laughing rolling on the floor?

Răspuns utilizator avertizat
| EllaMelly a răspuns:

Depinde si cati ani ai tu acum si cati ani are el? cel mai bine e sa astepti pana la 18 ani, pentru ca pana atunci sa te documentezi in legatura cu lucrul asta ca sa nu intri in panica si sa cedezi psihic, si in legatura cu parul il razi si gata.

| fuckeveryone a răspuns (pentru EllaMelly):

Multumesc pentru raspunsuri si repet am pus intrebarea doar de curiozitate sa vad ce au trait alte persoane. Eu am doar 14 ani si nu am de gand sa-mi incep viata sexuala happy. Multumesc oricum. big grin

| nata2008 a răspuns:

Pai da-l jos si scapi de rusinebig grin