| Macho a întrebat:

Parul pubian, si pentru fete si pentru baieti. Cum preferati? Ras total, putin par acolo, sau padurice stil Zohan? big grin

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Depinde de anotimp. Vara "ras total", toamna "putin par acolo" si-ntr-un final iarna "padurice stil zohan".

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Padurice matasoasa...

| Flav a răspuns:

Adica Tarzan sau Garcea? Il aleg pe Frankfurt.

| Anca a răspuns:

Prefer Zero big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Jungla tropicala... laughing

| JeSa a răspuns:

Buna!, fara, deci epilata completwinking,-deoarece parul aduce miros neplacut si microbi!, Pa, pa!

| marsy a răspuns:

Putin par acolo.big grin

| cretzufinish a răspuns:

Acest lucru tine de igiena fiecaruia. Nu cred ca baietilor/barbatilor ar prefera sa aiba "surpriza" unei paduri sau sa faca scufundari in mijlocul unei paduri. big grin Eu ca fata prefer "zero" pentru ca arata fresh si e igienic, iar in cazul baietilor prefer putin pe acolo, dar nu barba de mos craciun laughing

| theodoraafi a răspuns:

Delocbig grin

| i.love.me a răspuns:

Nu conteaza ce ii place partenerului.asta tine de propria igienawinking

| AnaisC a răspuns:

De loc eu sunt fata si prefer baieti metrosexuali, deci prefer ras.

| buli a răspuns:

Zohan tata rolling on the floorlaughing. Glumesc laughing fara e cel mai binebig grin.

| extream a răspuns:

Eu prefer JungLa Amazon! laughing Si cand arunc sperma numai mor raman in jungla bin balti si asa se populeaza Jungla cu animale laughing

| oana23madrid a răspuns:

Deloc e cel mai bine

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu multa matreata. Poti opta pentru niste agrafioare de par. Sau faci o creasta acolo, adica punk. Imi place emo mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delocsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de igiena fiecarei pers dar am citit mult, ca pot aparea bacterii, ciuperci, si mirosuri neplacute...deci fara! big grin E mai sanatos.