| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Am 15 ani si sunt cu o fata de app o luna si mi-a spus ca ar vrea sa facem si noi ceva... stiti la ce ma refer, mentionez ca nu am mai facut-o pana acum si vreau sa stiu daca ar trebui sa-mi rad tot parul pubian sau sa mai las?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa mai lasi...Crede-ma ca inca nu ar trebui sa o faci inca...smug

| smile a răspuns:

Buna! Mi se pare ciudat ca o fata sa ii spuna unui baiat ca vrea sa faca sex.In fine...Ce pot sa iti spun este ca ar trebui sa mai astepti nu esti inca pregatit. Fata probabil a mai facut-o si cred ca ar trebui sa mai stai putin pe ganduri. Succes

| SorynaSweet a răspuns:

Daca e prima oara ai grija, si nu trebuie sa il razi

| alle08 a răspuns:

Radetil dar mai ganditi-va la ce vreiti sa faceti happy!