| NicEbOy a întrebat:

Cu ce zodie are cea mai buna compatabilitate de dragoste, sex Berbecul?

Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cu leulaughing

| ascovit a răspuns:

Cu leu, sunt berbec si tot p net am gas astahee hee

| SociallyDepressed a răspuns:

Cauta si tu pe Google.

| catalinas_6487 a răspuns:

Balantawinking funda?big grin

| maryngeorge a răspuns:

Problema este si cum te conporti cu acea persoana nu numai ca daca este zodiea potrivita tie inseamna ca te vei intelege cu el acum depinde si de comportamentul baiatului/fetei

| HotDark a răspuns:

Salut
si eu m-am uitat odata cand imi placea de ofata si cea mai buna zodie pentru dragoste este berbecul si eu sunt berbec big grin funda?big grin
app scrie p google : horoscop 2011 si intri acolo la acvaria.big grin

| unique_2274 a răspuns:

Leuwinking.sau Sagetator.si nu numai in dragoste