| teiuby0 a întrebat:

Cu cine credeti ca ramane Ana Paula din telenovela.suflet vandut? la final?

Răspuns Câştigător
| alexutsssa a răspuns:

Ana paula ramane cu rogelio.am vazut in ultimul ep, dar mi-ar fi placut sa ramana cu bruno:X

| Luminita_Oana_Stanescu_1982 a răspuns (pentru alexutsssa):

Vreau si eu sa vad ultimul episod.
ma poti ajuta?

| MadaElle a răspuns (pentru Luminita_Oana_Stanescu_1982):

165 ultimul episod http://www.radiofly.eu/......_4961.html eu aici l-am gasit

14 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Cu ion chioru
ps. ma enerveaza intrebarile de copii mici

| andreea_3169 a răspuns:

Cu inginerul

| вєвєℓυѕнαα a răspuns:

Bruno

| Luminita_Oana_Stanescu_1982 a răspuns:

Cu rogelio?

| Coniosi_Monica_1987 a răspuns:

Spet ca ramane cu Rogelio daca nu ramane cu el ati stricat toata telenovela

| Barbu_Georgiana_1983 a răspuns:

Cu Rogelio. Dar imi spune si mie cineva cate episoade sunt in total?

| Radu_Madalina_1989 a răspuns:

Rogelio

| Surchea_Aurica_1985 a răspuns:

Cu rogelio cred ca nu am vazut ultimu episod ma tot necajesc sa gasesc dar nu pot stie cineva cite episoade are telenovela?

| teiuby0 explică (pentru Surchea_Aurica_1985):

Da stiu eu unde este... pe www.telenoveleonline.com sau ro nu mai stiu sigur

| Mataras_Gabriel_1973 a răspuns:

Roggelio