| ankaa a întrebat:

Cu poti invita un baiat la suc fara sa isi dea seama ca il placi?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca poti, doar sa ai o ocazie, de exemplu o onomastica sau deschiderea unui nou local whistling.

| Ирина19 a răspuns:

Zii si u ca te plicti, ai vrea sa iesi in oras, si intreaba-l daca nu vrea sa iesiti la un suc, ca ai chef de vb! Bafta

| Pedala a răspuns:

Daca reusesti inseamna ca e un idiot.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ba da dar purtandute normal prinpreaja lui.depinde de fiecare baiat in parte

| Marcelino a răspuns:

Poti sa-l inviti pur si simplu, fara sa insemne nimic, ca si cum ai iesi cu un amic sau poti iesi cu un cerc comun de prieteni.

| curiozitatea a răspuns:

Am ideea potrivitasmug
roagal sa te ajute cu ceva la care chiar poate.adikachatterbox intreaba-l ceva programe de modificat poze.de expoh go on dupa care spune-i "merci.las ca maine fac cinste cu un suc"etc Fundita?:X:X

| Siimooona a răspuns:

Isi va da seama. Daca te place si el va iesi. Daca nu, te va refuza si tu te vei simti rusinata ca l-ai invitat.

| Mik3 a răspuns:

Ii spui ca ai tai sunt plecati si acasa te plictisesti de moarte, si il rogi sa vina cu tine la suc, ca sa ai cu cine vbwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Katerine a răspuns:

Il intrebi simplu si daca te intreaba cu ce ocazie ii zici ca iti este plictisitor acasa...

| alinutza83 a răspuns:

Cand el e cu prietenul cel mai bun, ia-ti si tu prietena cea mai buna si invita-i: X noi mergem la un suc, mergeti si voi? Dupa care prietena ta poate pleca la plimbare, "din intamplare" cu prietenul lui si ramaneti doar voi doi sa va cunoasteti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sa sti ca nu te plac, vi la un suc?"

| Dania_3548 a răspuns:

"Ce zici? Mergem sa bem un suc? Ca imi e sete." laughing