| ancootza a întrebat:

Cum poti sa chemi un baiat la suc fara ca el sa si dea seama k il placi daca voi in realitate nu prea vorbiti, doar pe mess?

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Sau... mi-a venit o idee... zi ca vrei sa iesi in oras si zi ca nu ai cu cine sa meri.ca te-ai certat cu pritenele tale...si ca te plictiseti in casa...si bla bla...si daca e interesat de u sigur o sa zica ca vine el cu tine...:X

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Il astepti sa i se faca sete, il chemi si el nu-si da seama, crede ca din coincidenta s-a dus la un suc pentru. ca ii era sete.

| mihalitza a răspuns:

Nu poti...

| zuzuliana a răspuns:

Pai din moment ce il chemi la un suc trebuie sa fie prost sa nusi dea seama ca u il placi... dar eu zic sa-l chemi chiar daca isi da seama...ca doar daca vine cu u la suc sigur si el te place...si cred ca asat vrei sa te combini cu el...Intreaba-l ...si zi ca u te plictisesti si ai avea chef sa iesi in orasa la un suc. ...si poate te invita el.atunci big grin...:XSucces

| unuzero a răspuns:

invita-l la un suc. el isi da seama oricum happy

| yourfriend_1956 a răspuns:

Spune-i ca esti suparata pentru ca te-ai certat cu prietenele tale si ca in momentul asta ai avea nevoie doar de o iesire la aer liber la un suc, la o inghetata, la o cafea, depinde ce gusturi ai...big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai ideea nu era sa-si dea seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TU NU TREBUIE SA TI ASCUNZI DRAGOSTEA TA PT EL CI TREBUIE SA VEZI DACA TE IUBESTE SI EL PT A AVEA O RELATIE DE DURATA

| theangelanca a răspuns:

Eu zic sa lasi totul sa mearga de la sine, si daca el va fi cu adevarat intresat de tine iti va propune el sa iesiti, si in felul acesta te lasi si tu mai greu de cucerit(ca sa vada ca esti o fata serioasa).