| EuD a întrebat:

Cum iti poti da seama cand placi un baiat?

Răspuns Câştigător
| InGeRaSsDeCaTyFeAa a răspuns:

Pai e foarte usor. te superi cand cineva il vorbeste de rau, fara sa iti dai seama il privesti intens cand il vezi, cand vorbesti cu el nu esti naturala si incerci sa pari interesanta, deviezi de la orice subiect si ajungi din nou la el, daca ai vreo problema iti doresti ca el sa te asculte si sa ii pese, seara chiar si foarte obosita te gandesti la el si mai multe. Sper ca te-am ajutat. Multa bafta in continuare. :*

1 răspuns:
| Awesom a răspuns:

Poti sa-ti dai seama cand placi un baiat atunci cand iti doresti sa-i faci tot binele din lume si el nu doreste decat sa fie lasat in pace.Sau cand simti gelozie fata de prietenele tale cand vezi ca acel baiat care tu il placi in loc sa ti dea atentie tie ii da atentie prietenei tale cele mai bune.