| nobody_9468 a întrebat:

Baieti, cand cineva va jigneste iubita{un prieten de-al vostru} voi cum reactionati?
Ma refer la niste prieteni care se cred superiori doar fiindca au bani si cred ca au lumea la picioarestraight face. Ma refer la jigniri pe bune.

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Unu' la mana: sunt o persoana modesta, nu-mi traiesc viata compania unor astfel de persoane, ci in compania unor persoane din aceeasi clasa sociale cu mine. Nu vreau sa patez in vreun fel reputatia celor cu bani, de la orice regula sunt exceptii, mai sunt si persoane demne de respect.
Doi la mana: daca asa-zisa persoana, care poarta apelativul "prieten", iti jigneste contient iubita, garantez ca nu ti-e prieten, ci un simplu fatarnic pe care-l ai aproape in momentele bune, la distractie, la pahar, iar cand intampini unele probleme, se face nevazut, dispare ca magarul in ceata! Ce i-as face unui astfel de om? I-as arata obrazul, si nimic mai mult.

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Il calc in picioarelaughing>glumesc.

| lawn a răspuns:

L-as fi invitat sa plece pe acel "prieten" si poate i-as fi lasat si niste amintiri sa nu se mai ia de iubita mea... dar asta e doar o parere trebuie sa te gandesti ce ai fi facut tu si ce a facut iubitul tau si o sa gasesti raspunsul corect.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum spunea si Dany spune-mi cu cine te asemeni ca sa iti spun cine esti. Nu vad nici o persoana din anturajul meu (am spus anturaj, nu prieteni) care ar putea face asa ceva.