| martutza a întrebat:

Cu totii stim ca dragostea este ca un fir de ata care se rupe repede oare nu ar fi mai bine sa o lasam la o parte si sa chibzuim asupra lucrurilor serioase vine dragostea in viata nostra mai devreme sau mai tarziu?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dragostea e cea mai frumoasa!
Fara ea esti gol!

Prefer sa alerg dupa ea, sa tanjesc dupa ea, sa mor din cauza ei decat sa o las 'la o parte'.

Fiecare cu prioritatile lui pana la urma, dar n-o sa fi niciodata implinita fara dragoste!

| Farcas a răspuns:

Singuratatea e cea mai mare lovitura pe care o poti primi. Fara dragoste e imposibil sa traieti atat din partea unei familii, prietenilor sau chiar din partea unui partener de viata.Cu toate ca e doare de multe ori dragostea e cel mai frumos lucru posibil.Cand iubesti ai totul.Mai devreme sau mai tarziu ajungi sa dai de dragostea adevarata si are sa iti placa asa mult incat nu ai sa mai vrei niciodata sa scapi de ea.
Love rulzzz love struck

| yanny`s a răspuns:

E frumos sa iubesti, esti mai fericit, te simti implinit, chiar daca asta inseamna si durere si implica multe altele, dar c mai conteaza cateva lacrimi pe langa un ocean de fericire alaturi de persoana draga?

viata este scurta, trebuie sa o traim intens:X

| mocatofa a răspuns:

Refuzat/obscen/spasm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ni se dadea posibilitatea de a o avea, tanjean dupa ea. Ti-ar conveni sa-i vezi pe ceilalti ca au pe umarul cui sa se sprinjine, ca-si creaza familii si devin responsabili? Stiu, acest lucru este posibil si fara dragoste, dar parca lipseste sarea din solnitawinking.

| ice a răspuns:

Ai dreptate, dar nu cand ai gasit-o sa ai dai cu picioru!