| MiryZimy a întrebat:

Stim cu totii ca in curand vine Halloween-ul.As vrea sa fac o petrecere cu clasa(sau macar o parte di ea), iar diriga nu vrea pentru ca e foarte tarziu pentru organizarea ei.In schimb as face-o eu, ce ziceti?
(sa nu vad easpunsuri gen:"voi nu aveti petreceri la mall-uri?")
Funda.

1 răspuns:
| Mariab94 a răspuns:

Ai putea sa o rogi frumos si sa ii explici ca te ocpi tu de toate si petrecerea va fi educativa nu vor fi problem vom fi cuminti