| BenyBen a întrebat:

Cubot rainbow de pe eMAG cand vine coletul vine si cu folie de sticla sau folie de plastic?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta scrie la specificati

| mihai69 a răspuns:

Nu știu; poate vine cu prezervativ, ca să fie potrivit cu rubrica unde pui întrebarea.
Coletul o să vină după 3 ianuarie, sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine cu prezervative, sper ca ai la ce sa le folosesti

| BenyBen explică (pentru anonim_4396):

Wa taci în pnm ma enervați copii retarzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru BenyBen):

Pai ce? Nu vrei prezervative sa nu mai murdaresti?
Vezi ca intrebarea trebuie pusa la categoria Tehnologie

| darrio2007 a răspuns (pentru BenyBen):

Pune tu intrebarea la categoria potrivita si ai sa vezi ca nu mai face nimeni misto de tine. Ai mai pus intrebarea asta si ti s-a raspuns. Dar esti prea incapatanat ca sa intelegi.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Dacă la specificații îți spunea că vine cu folie de sticla vine cu folie de sticla și dca scria că vine cu folie de plastic vine cu folie de plastic și livrarea ia cam 2-3 zile... În cel mai rău caz 5