| Blindeye a întrebat:

Ce folie pentru ecran este mai buna: cea de plastic sau cea de sticla? De ce?

Răspuns Câştigător
| Ungureanu_Clara_2000 a răspuns:

Este mai buna folia din sticla deoarece EU am avut din plastic si mi a cazut pe jos 1)s a zgariat folia 2)s a apart ecranul.in concluzie, folia de sticla e mult mai buna.

2 răspunsuri:
| Valy9999 a răspuns:

Folia de sticla protejeaza ecranu telefonului mai mult decat folia de plastic!

| XxDrLoovex3 a răspuns:

Cea de plastic. Cea de sticla se poate sparge. Crede-ma am Samsung Galaxy S6 Edge si am folie de plastic si nu regret ca o am. Telefonul mi-a cazut cu ecranul in jos pe gresie, ciment, pietre, (Sunt foarte neatenta), iar telefonul meu in loc sa se sparga a capatat doar doua zgarieturi.